2737
2739
عنوان

من که باورم نمیشه این همه آدم یهو عشق پزشکی و دارو و دندون شده باشن....

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
موفق باشی عزیزم‌‌....ولی واقعا میبینم آدم هایی که ۲ سال ۳ ساله الان پشت کنکورن....مثلا دختر خالم سال ...

عزیزم آخرش همچین هیچیم نیستا

شما برو ببین بقیه رشته ها کار و موقعیت دارن یا نه

ببین طرف بالاترین مدرک و داره تو رشته خودش ولی یا شغلش آزاده یا بیکار تهشم که بخوان از بیکاری در بیان میرن تو تپ سی و اسنپ و اینجور چیزا فعالیت میکنن 

وقتی که حتی بهترینم باشی تو رشته خودت ولی پول نباشه چه فایده؟

اما اونایی که میرن تجربی میدونن حداقل وقتی که بهترین باشن آیندشون تضمین شده ست .

پس نمیتونیم آدما رو اینجوری قضاوت کنیم چون پول نیاز انسانه موقعیت اجتماعی خوب نیاز یک انسانه اینکه ثمره تلاشتو بگیری نیاز یک انسانه و...

ياد يكي از فايملامون افتادم كه ماهي ٣ ميليون پول كلاس كنكور ميداد قرارم بود رتبه تك رقمي كنكور ٩٧ باشه تجربي 😂

بعد ازراين همه هزينه و پيشاپيش خانوم دكتر صداش زدن رشته پرستاري قبول شد تو شهرستان كه نميدونم چي شد تكميل ظرفيت بود خلاصه كنسل شد از طرف سنجش و نشد 

الانم داره روانشناسي ميخونه پيام نور

ميخوام بگم خيليا ميخوان پزشك بشن ولي بايد كلي تلاش كنن درس بخونن اگر قبول شدن نوش جونشون مباركشون باشه

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2738
2706