2737
2734
عنوان

تقصیر من بوده ؟

173 بازدید | 8 پست

میخوام داستان اینکه چرا تو تاپیک قبلی دوست صمیمیم رو از دست دادم رو بگم 

ما یه گروه دوست بودیم که تولد یکی از دخترا بود و نامزدش تصمیم گرفته بود جایی سوپرایزش کنه و منم چندان از جزئیات ماجرا باخبر نبودم تا همون روزش این دوست منم چند روز بود که سرما خورده بود و از خونه نمیزد بیرون و پیشمون نمیومد خلاصه که از این قضیه تولد اون یکی دوستمون و سوپرایز و اینا بی خبر بود و ما هم چون می دونستیم مریضه و نمیاد و زمان جشن هم انقدر یهویی نامزدش کیک و کادو رو اورد که به ذهنمون نرسید که اصلا بهش خبر بدیم همون لحظه ولی اصلا قصد نداشتیم که از عمد دعوتش نکنیم یا ازش پنهون کنیم اتفاقی شد و بعد که زهرا عکسای جشن رو تو گروه دید از ما کینه به دل گرفت و فکر کرد که عمدا همگی دست به یکی کردیم و به اون خبر ندادیم چون اون تنهاس نخواستیم تو جمع زوجا باشه و کنارش گذاشتیم و از اون به بعد زهرایی که عادت داشت هر نیم ساعت از من خبر بگیره از جفتم مث غریبه ها رد میشد و حتی جواب سلامم رو هم نمیداد .‌‌...

خب ناخواسته بوده ولی هر کس دیگه هم بود ممکن بود همین برداشتو داشته باشه بی خیالش شید شاید اینطوری راحت تره 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مقصری حق داره بهش توضیح بده خوب

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2731
خب ناخواسته بوده ولی هر کس دیگه هم بود ممکن بود همین برداشتو داشته باشه بی خیالش شید شاید اینطوری را ...

یه مدت تلاش کردیم که باهاش حرف بزنیم و بگیم که سوتفاهم شده اما نخواست بشنوه ماهم بیخیال شدیم 

چندین بار سعی کردیم باهاش حرف بزنیم اما هم بلاکمون کرد هم هر جا مارو دید فوری مث غریبه ها رفتار کرد ...

خب چون شما باهاش مثل غریبه ها رفتار کردین

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2738
خب بله. وقتی جمعتون همیشه با هم جور بوده، اینکه صداش نکردین اصلا قشنگ نبود و حق داره دلخور شه

عمدی نبوده فقط چون چند بار روزای قبل اصرار کرده بودیم بیاد و گفته بود حالش خوب نیس بچه ها مطمئن بودن که نمیاد و هم اینکه همه چیز یهویی شد و ماها هم چون حضور داشتیم از تولد باخبر شدیم