2737
2739
عنوان

🌟🌟🔥ضرووووووری 🔥🌟🌟

331 بازدید | 51 پست

سلام میخام برم قلم چی ثبت نام کنم راجب شرایط و هزینش چیزی میدونین؟

میخاستم مشاورم بگیرم که ماهی ۲۵٠ میگیره 

دیگ پولم نمیرسه هم مشاور هم کانون 

مشاور رو واسه برنامه دادناش میخاستم 

میگن ک کانون خودش مشاور داره درسته؟

یادم بده چطوری درسو بخونم و از این کارا 

خدا لعنت کنه گرونی رو کمک درسیم باید بخرم کتاب ها زیر 80 تومن نیستن وای خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من رفتم قلم چی..

بنظرم اگه مثه من باس زور بابا سرت باشه برو وگرنه نرو بیخیال خودت برنامه بنویس بخون ولی

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 

بچه ها قلم چی ندوووست،فیله چی ندارن من برم ثبت نام کنم😁

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
انسانی. میخام ک روانشناسی بخونم 

منم انسانی بودم سال ۹۶ کنکور دادم روان‌میخونم دولتی منطقه ۱ بودم هیچ کلاس‌کنکوری نرفتم

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
من رفتم قلم چی.. بنظرم اگه مثه من باس زور بابا سرت باشه برو وگرنه نرو بیخیال خودت برنامه بنویس بخون ...

اگ رفتی و تجربه داری میشه واسم ی توضیحی بدی از هزینه هاش شرایطش ازموناش مشاور دارن یا ن؟ 

من مشکلم اینه ک بلد نیسم چجوری درس بخونم هیچی بلد نیسم 

2740

مشاورش هیچ کاری نمیکنه،فقط ۵شنبه ها بهم زنگ میزد خوندی؟؟؟فردا امتحانه میای؟منم میگفتم آره😐 بعدش خداحافظی 

ببین من یه مشاور داشتم گفت کاری ندارم کع صبح بلندشی بخونی یا... برنامم اینجور بود در طول روز  دوتا درس تخصصی و دوتا عمومی به همراه تست

من قلمچی نبودم ولی میدونم پشتیبان داره که کلا زنگ میزدن دوستام جوابشونو نمیدادن خودم گزینه دو رفتم یه هزاری هم خرج کلاس کنکورو تست و مشاور نکردم همش به تلاش خودت بستگی داره و خداروشکر به اون چیزی که میخواستم رسیدم

شهر بی یار مگر ارزش دیدن دارد؟!...
منم انسانی بودم سال ۹۶ کنکور دادم روان‌میخونم دولتی منطقه ۱ بودم هیچ کلاس‌کنکوری نرفتم

تورو جان عزیزت یادم بده چطوری برنامه نوشتی واس خودت بخدا دارم روانی میشم دیگ پولم کمه هیچیم بلد نیسم کسیم ندارم بهم بگه تنهای تنهام 

مشاورش هیچ کاری نمیکنه،فقط ۵شنبه ها بهم زنگ میزد خوندی؟؟؟فردا امتحانه میای؟منم میگفتم آره😐 بعدش خدا ...

هم کانون میرفتی هم مشاور جدا داشتی؟ من پولم نمیرسه ب دوتاشم کانون ب تنهایی میشه دوتومن دو تومنم مشاور 

چن تومنم کتابا نمیتونم از بابام بخام این پولو بده با اینک وضع مالیمون خوبه ولی خجالت میکشم 

اگ رفتی و تجربه داری میشه واسم ی توضیحی بدی از هزینه هاش شرایطش ازموناش مشاور دارن یا ن؟  من م ...

من سال 96-97رفتم کل هزینه برام در اومد 1200با کتاب و مشاور.

مشاوراشم این مدلین ک میگن یکسره باس بخونی و ...........

بعد دوهفته درمیون ی آزمون داره ک میری میدی..

کلا در حالت کلی چرته.

ولی اگه میخای واقعا درس بخونی چیزی خوب قبول شی خودت بشین برنامه بنویس .ولی حتما بخون تنبلی نکن.نگو برم بیرون بعد میخونم.

اگه بخوای میتونم هرچی در حد توانم میدونم بهت بگم ک کمک شه برات😊

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 
من قلمچی نبودم ولی میدونم پشتیبان داره که کلا زنگ میزدن دوستام جوابشونو نمیدادن خودم گزینه دو رفتم ی ...

گزینه دو مگ خرج نداره؟ فرقش با قلم چی چی هستش؟

2706