2733
2734
عنوان

طلا مال زنه یا مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاور حق اختلاف دادگاه

۱۷ سالته؟؟خیلی ناراحت شدم برات

پدر مادرت چرا بیخیالن نسبت به کاراش

خدا به زمین گرم بزنه شوهرتو

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2731
چقد میارزه طلاهات؟

۵۰ میلیون فککک کنم البتع نمیدونم دقیق

الان فقط میخوا ببرم اذیتم کنه پدرمو دراره طلاهامم دراره لب تابمم ک میگن نیست با بقیه چیزا همونطور ک پیش بقیه گفتن میخوا هیچی برام نزارن بفرستنم خونه بابام

خب کاری نداره بگو طلاها خونه بود رفتم بگیرمشون دیدم نیست  بگو شوهرم همه رو گرفته پس نمیده یکم ...

بقیه هم حرصمو میخورن عنقد ساده و دلرحمم توف میکنن تو صورتش میگن چقد بی لیاقته حسرتتو نمیخوره ینی!!!

خوشبحال شما م همش حرف راستو میزنم

2738
لوازم آرایشتم میخواد اخه؟؟؟ این دیگه چه موجودیه

خخخخ کلا میگ هیچکدوم ا لباسات نی خودت لب تابتو فلشتو مدمتو بردی لباساتو بردی لوازم ارایشم شاید نزدیک دو میلیون بود میگ بردی هدفون اپلمو همه😂

اپل ایکسمم اونجا بود میگ نی گفتم تو خونه خودتم امنیت نداری دزد هس

چطور اون میگه هیچی نیست 

توهم بگو طلا نیست

اعصابم خورد شد یه کاری کن جهیزیه ات رو بیار

اگه از پسش برنمیای وکیل خوب بگیر بگو اگه تونستی مهریمو بگیری دستمزدتو از روی مهریه بردار

از خواب برگشتم به تنهایی💔
اون جهاز دیگه به دردت نمیخوره مطمئن باش کثیف تر از این حرفان که چیزی از جهازت واست گذاشته باشن اما ...

باو دو س ماهم نبود سریع شناختمش تخم جنین بزرگ تا کوچیکشون

2706