2737
2739

و چند بار در هفته میخورید؟؟؟؟؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تقریبا هر شب میخوردم ولی خیلی به معدم آسیب زد و خیلی تپش قلب داشتم ترکش کردم☹

معده چه آسیبی زد

آخه شنیدم واسه پوست و لاغری و اینا خوبه😕

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

روزی دو تا صبح و عصر  1 ق چایخوری پر قهوه 1 سرخالی شکر یه فنجون آب سرد میذارم ماکرو فر حدود 2 دقیقه به محض بالا آمدن خاموش میکنم روش قشنگ کف میکنه نباید بجوشه

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2738

اول به تعداد فنجونی که میخوای قهوه درست کنی آب میریزی

فرق نداره گرم باشه یا سرد

خیلیا میگن حتما سرد باشه ولی مهم نییت

برای هر فنجون یه قاشق مربا خوری سر خالی قهوه و دو قاشق سر خالی شکر می‌ریزی و میزاری رو شعبه زیاد و وقتی داره کف میکنه یکم که کفش جمع شد سریع بردار و نزار که کفش بیاد بالا چون دیگه قهوت فوم نداره

من هر روز دو فنجون میخورم

مادرشوهرم یه کوچولو گلاب بهش اضافه میکنه با اینکه من درآوردیه ولی طعمشو دوست دارم

چ جالب😅 چقد مثلا یه قاشق

من ازکیش قهوه ترک خریدم بعد یادم اومد قهوه ساز ندارم    همینجوری گذاشتس ته کشو😭😑

ناراحت شدم😂خب با قهوه جوش درست کن فرقی نداره

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍

خودم نمیخورم زیاد برا داداشم ولی هرروز درست میکنم تو قهوه جوش چون اون خیلی تلخ میخوره یه قاشق پر براش میریزم تو قهوه جوش دیگه خودش جوش بیاره مشخصه

تو شیرجوشم درست میکنم روش که کف کرد بالاش خامه ای میشه دیگه حاظره

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

تو قهوه جوش عزیزم

من روزی یکی تا دوتا میخورم

یه فنجون شیر یه حبه قند یه پیمانه قهوه میریزم و قاطی میکنم روی گاز

تا کف کرد که بیاد بالا خاموشش میکنم تا نجوشه

دلم خواست😟

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2706