2737
2739
عنوان

شما باشین چکار میکنین!؟؟؟

147 بازدید | 24 پست

اگه شما بخواین با پسری که دوسش دارید و دوستون داره ازدواج کنید ولی همه خانواده‌تون مخالف باشن و خییلی سخت راضی بشن چکار میکنین؟؟ چجوری راضی‌شون میکنید؟؟ اگه همچین چیزی توی اطرافیانتون دیدید میشه تعریف کنید؟

خودم

همچین کاریو نکن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قیدشو میزنم والله 

چون بعد ازدواج این دوست داشتن ها تموم میشه میره کنار مسایل دیگه ایی میاد وسط

و 

خانواده حمایتت نمیکنن و در جا میگن ما که گفتیم زن این نشو ....ما که مخالفم بودیم 

خودت خواستی 

و تو تنهایی با مشکلات

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
2728

من متاهلم .بسته ب شرایط طرفت داره خانواده همیشه خیر و صلاح بچشونو میخوان من ب حرف خانوادم گوش کردم الان خیلی خوشبختم چون اونا تجربه هاشون بیشتره مسایل عمیق تری رو میبینن ک شما بعدا متوجه میشی

باید اول ببینی مشکل هایی که از طرف گرفتن چیه و ببینی چون دوسش داری چشات مشکلاتش رو نبینه .چون خانواده خوبتو می خوان و از بیرون رابطه شما اون واقعیت رو می بینن با چشمای باز

2738

هیچی ،اونقدر صبر کردم و گریه کردم 

خواهر برادرام بابام رو راضی کردن ،بابامم مامانم رو راضی کرد 

بعد خواستگاری ۱هفته تو اتاق خوابیدم و هیچی نخوردم 😑ولی هیچوقت خودم رو روبروی خانواده م قرار ندادم ،چون میدونستم اونا بخاطر خودم مخالفن

سه مورد دیدم تو فامیل نابودن یکی طلاق گرفته 

خونه نشین 

یکی یه بچه داره تنها و بی کمک بچه شو بزرگ کرده مامانش پا نذاشت و سیسمونی نداد

اون یکی هم ...ولش کن داره جون میده و زندگی میکنه

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .

من به شخصه خییییلیا رو دیدم که خانواده مخالف بوده و اینا هی گفتن الا و بلا اییییین .ولی اخرش ....😐

خانواده ها خیر و صلاح بچه هاشونو میخوان .بچه ها احساسی عمل میکنن و بزرگترا منطقی .

خواش میکمم حرف خانوادت رو گوش بده و الکی خودت رو تو زندگی تنها نکن .

ما مو میبینیم و بزرگترا پیچش مو  .

2706