2733
2734
عنوان

پاکسازی پوست دکتر یا آرایشگاه؟

21823 بازدید | 48 پست

سلام

برای پاکسازی پوست پیش دکتر بریم بهتره یا آرایشگاه

نتیجه کدوم بهتره 

چقدر باهم تفاوت دارن؟

ممنون جواب میدین 😍😍

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

لایکم کن

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حالا حتما نباید دکتر متخصص باشه ولی کلینیک برو که فرد دوره دیده و محیط بهداشتی باشه

ولی آرایشگاه ریسک داره از لحاظ بهداشت و اینکه چقدر علم دارن توی مصرف مواد لازم و...

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2738
جای زخم نمیمونه؟

اصلا زخم نمیشه که بخواد جاش بمونه گلم

با یه دستگاهی پاکسازی عمیق میکنه پوست رو .بعدشم ماسک میذاره فقط باید بعدش تا یک روز پماد زینک بمالی مثل کرم به صورتت که ضدعفونی بشه بالاخره لایه برداری شده دیگه

اصلا زخم نمیشه که بخواد جاش بمونه گلم با یه دستگاهی پاکسازی عمیق میکنه پوست رو .بعدشم ماسک میذاره ف ...

اخه یکی از اشناهامون انحام داده بود دیدمش صورتش قرمزو متورم بود چندجاهم زخم بود گفت خوب میشه ولی من دیگه بعدش ندیدمش

هزینه اش چقدر شد؟و دقیقا چیکار میکنه؟؟

من دوماه قبل عید رفتم سه جلسه رفتم... جلسه ای صدو پنجاه تومن... البته ارایشگاها ارزونترن ولی خوب نیست فقط پیش پزشک برو... بایه دستگاهی پاگسازی میکنه پوستت رو بعدشم ماسک میذاره... یه نوع لایه برداریه... نه درد داره نه زخم میشه نه چیزی ولی پوستت آینه میشه هاااا معرکس

چند جلسه رفتی و اینکه نتیجه اش چی بود کلا؟

من سه جلسه رفتم... از همون جلسه ی اول نتیجه اش رو دیدم... بعد از سه جلسه روی صورت هیچ جای لک و جوشی نبود صورتم آینه بودااااا محشر بود

2706