2737
2739

با پولش میخوام بچمو مشاوره ببرم . مشکلات روانی بسیار زیادی داره. یا اگر کسی از اصفهان هست مشاور باشه بتونه به منو بچم مشاوره رایگان بده ممنون میشم😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام گلم خوبی  هزینش چقده مگه

سلام مشکلات روانی بسیار شدیدی داره امشب میخواست از خونه فرار کنه گفت میخوام برم خودم بندازم زیر تریلی 😪 میخوام یه دوره کامل مشاوره ببرمش

2738
اصفهانیا هوا چطوره شهرتون ؟!

خنکه

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.

یه سر بزنید هسته مشاوره فرهنگیان.میتونید با هزینه کم مشاوره برید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
سلام مشکلات روانی بسیار شدیدی داره امشب میخواست از خونه فرار کنه گفت میخوام برم خودم بندازم زیر تریل ...

چند سالشه؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706