2733
2734
عنوان

بچه دار شیم یا زوده؟؟؟؟؟؟

250 بازدید | 18 پست

من ۱۶ سالمه شوهرم۲۴ سالع..ما دخترعمو پسر عمو ایم و باید تحت نظر پزشک بچه دارشیم...۱ ساله که ازدواج کردیم ..

همه میگن زوده مخصوصا مامانم...

شوهرمم میگفت نه ولی تازگیا میگه بیاریم...چکارکنم من؟

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۲۷ سالمه میگم زوده😐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2738

منم۱۶سالگی عقد کردم۱۷عروسی الانم ۱۹سالمه مادرشوهرم از روز اول میگه زود بچه بیارین با این ک فامیلم نیستیم هی میگ مشکل دار میشین و فلان😑بعد خودش بیست و یک سالگی ازدواج کرده ۲۲ شوهرمنو ب دنیا اورده😕

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

پدر شوهرمم منو کشته بچه بیار بچه بیاااار

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

چی بگم بهش بیخیال شه؟؟؟

عزیزم مادرشدن مسولیت بزرگیه و واقعا آمادگی های زیادی میخواد چه جسمی چه عقلی،سن شما هنوز خیلی پایینه ،نه جسمت هنوز آماده س و نه هنوز به بلوغ فکری رسیدی،من سن پایین ازدواج کردم اما هنوز هفت ساله بچه نیاوردم چون هنوز حس میکنم به اون بلوغ ذهنی که بتونم هم به روح بچه و هم به جسم بچه اهمیت بدم نزسیدم،واقعا بچه داری پختگی میخواد.از طرفی خودت بعدا پشیمون میشی که چرا سریع خودت رو وارد دنیای پیچیده مادر شدن وارد کردی .

2706