2737
2739
عنوان

واااای یعنی چی دیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3423 بازدید | 204 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته بزرگی به عقله  ، کسی که در نزده واد اتاق میشه عقل نداره ،  گاوه .  مثال ، ما ب ...

نمیدونم شاید حق با شماس 

یاد راستی مریم افتادم😂😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2731
بحث باور نیست حالا اصلا فرض کن داستان و فیلم هم که باشه آدم کنجکاو میشه دیگه مثل اینکه لحظه ی حساس ی ...

موندم چطور داداشه چیزی نگفته مگ میشه همچین چیزی😐😐😐😐😐😐

خــــدا امیــد من است...
نه عروسشون میتونست بگه چشم آرایشو پاک میکنم ولی پاک نمیکرد یا با احترام میگفت  نه بگه که به شم ...

اصلا ارایش اون به خانواده شوهرش چه مربوط من باشم میگم به شماچه اسکولا تازه خیلیم با ادب بوده که فقط گفته بتوچه

قضاوت نمیکنم اونچیزی ک متوجه شدم گفتم

بله شاید حرف شما درست باشه😘

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

من خواهر شوهرام کلی التماسم میکردن امشب پیش داداش بمون تنها نباشه و از این چیزا 

تنها مون میذاشتن راحت باشیم

دیگه هر آدم عاقلی عقلش میرسه تازه عروس دوماد میرن تو اتاق چیکار میکنن

بعد این خواهر شوهر گاوه یهو رفته تو 

2738
نه عروسشون میتونست بگه چشم آرایشو پاک میکنم ولی پاک نمیکرد یا با احترام میگفت  نه بگه که به شم ...

عزیزم واقعا مربوط نیست

ازدواج که کنی متوجه میشی

به کسی ربطی نداره تو چجوری میگردی چجوری آرایش میکنی یا چرا پیش شوهرت میخوابی

وقتی شوهرش براش مسئله ای نیست این موضوع پس به مادر یا خووهر شوهرش هیچ ربطی نداشت که حتی راجب اون موضوع نظر بدن

دختره کاملا حق داشت که جواب داد چون اگه از الان بخواد چشم چشم کنه ۲ روز دیگه سرش سوارن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
اصلا باور کردنی نیست. مگه می شه آدما اینقدر درکشون پایین باشه؟

میشه گلم میشه 

من وشوهرم راه دور بودیم منم خجالتی مادرشوهرم حوله شوهرمو داد بمن گفت ببر پایین منم رفتم و...

خواهرشوهرم اومد وفهمید ما حمومیم بالا کلی بودن عروسا ودامادا گفت خجالت نمی‌کشی بی حیا رفته با داداش حموم مادرشوهرمم دعواش کرده بود که من گفتم به تو ربطی ندارد(ما طبقه پایین بودیم هیچکس جزما نبود منم دوروز اونجا بودم خواهرشوهرم با کلید زاپاس میاد تو)

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

واالله کار به عروسه ندارم 

قبل از عقد که چشماشو نو بازنمیکنن بعد عقد یادشون میوفته حاله که داداشت انتخاب کرده پس به نظرش احترام بزار حالا هر کوفتی هست 

اخه تو چرا بدون در زدن رفتی داخل با چه جراتی که همچین صحنه ای ببینی خوب عقدن زن و شوهرن به شما چه باید ازشما جازه بگیرن مامیخواییم این کارو بکنیم لطفا بدون در وارد نشید

انگار قرن یکم هستیم وهیچی نمیفهمیمم 

2706