2737
2739
عنوان

كدوم حرف كاربراي اينجارو نميتونين فراموش كنين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 71 پست

زیادند.

اما یک‌ حرفی امشب شنیدم که بسیار متحیر شدم.بعد از دو سال عضویت و حرف زدن با بعضی از کاربرها و بعد از اینکه چندتا از کاربران منو دیدند،امشب یکی میگه من شک دارم تو خانم باشی!ثابت کن که خانم هستی!😐

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

یکی که بهم تهمت بدی زد 

نمیبخشمش 

ی نفر دیگه هم دلمو بدشکوند 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هااا 

يه حرفي من اينجا خوندم خداشاهده تنم ميلرزه يادش ك ميفتم 

يه كاربري بچه دار نميشدن بعد از بارها اي وي اف

يه كاربر ديگه بهش خيلي بي دليل گفت شايد برا همين زبونته و برا اخلاق بدته 

من ياد مظلوميت اون كاربر ك ميفتم تنم ميلرزه 

انشالا بچه دار بشه 

هركي ميخونه براش صلوات بفرسته

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️
2731

یه بار بحث سر خواستگاری و عروسی و محرم بود،  یکی بهم گفت خوارج نباشیم

با اینکه من مخالف نبودم و حرفم چیز دیگه ای بود،  و اینکه اخرشم نفهمیدم چه ربطی به خوارج داشت اما از اینکه انقدر راحت راجع به مردم قضاوت میکنن و انگ میچسبونن ناراحت شدم. 

یکی که بهم تهمت بدی زد  نمیبخشمش  ی نفر دیگه هم دلمو بدشکوند

چقدر عجييب ك برا هممون پيش اومده كم و بيش

یه بار بحث سر خواستگاری و عروسی و محرم بود،  یکی بهم گفت خوارج نباشیم با اینکه من مخالف نبودم ...

دقيقاااا 

همه رو شمر و يزيد ميبينن خودشون مريم مقدس😂

من تنها كسي كه تو ذهنم مونده

يه  كاربر كرد بود،  كه با خانواده شوهرش مشكل داشت

كلي اطلاعات از خودش داده بود كه يسري گفتن چرا اطلاعات ميده و يسري گفتن دروغه

اسم كاربريش هم يادم نيست

نميدونم چرا تو ذهنم مونده

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2740
چقدر عجييب ك برا هممون پيش اومده كم و بيش

ب هر حال ی عده هستن که عقده گشایی کنن 😂

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
زیادند. اما یک‌ حرفی امشب شنیدم که بسیار متحیر شدم.بعد از دو سال عضویت و حرف زدن با بعضی از کاربرها ...

😂😐

خدايي جوابشو ميدادي😡😂

ولش کن بابا،  به اون چه اخه...

اخه خودم جهاز خریدم اما ما رسم عقد نداریم اصلا . هرکس ی جور دیگه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اوایل که اینجا اومدم یه خانومی تاپیک زده بود که سه ساله ازدواج کردن و با مادر شوهرش زندگی میکنن ولی ...

اخي الهي😢چقدر سخت

وقتی ناخواسته باردار بودم و خییییلی غمگین و دل شکسته بودم و اومده بودم درد دل کنم یکی بهم گفت مگه عهد قجره معلومه بی سواد و پشت کوهی هستی که ناخواسته باردار شدی🥴اون روز خییییلی دلم شکست الان برام مهم نیست دیگه ولی از خدا خواستم هر کسی من منو کرد و گفت مگه مییییشه ناخواسته و....‌ اینا خدا قشننننگ بذاره تو دامنش😁علی الخصوص مریض منظوووور😂☝️☝️

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
واي بچه ها  يه كاربري ميگفت من پريود ك ميشم نوارم تمييييز ميمونه و خونو با انقباض عضله نگه ميد ...

ضررنداره؟  یادمون بده

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘