2410
2713
عنوان

كدوم حرف كاربراي اينجارو نميتونين فراموش كنين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 71 پست
   الهي امين حالا فكر كن الان ٣٤ سالمه يدونه ندارم  چهل سالگي سرم بياره   & ...

ایشالا همین موقعها به زودیه زوووود به سرت میاره😍😂

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
یجا گفتم سرویس وحموم و خونه همیشه باید مرتب باشه بهم گفت اینا که کار نظافتچی هستش نه کار خانوم از ...

😂😂😂منم بهت پيوستم

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا خيليييييي كار خوبي كردي  مطمىنم خاطرات اون زمان هيچوقت از يادت نميره

اره،  خوب بود

البته سختی های خودشو داشت،  الان دوست دارم میموندم خوابگاه به قول بچه ها یکم نامزد بازی میکردیم.  اینجوری که خونش بودم خیلی همه چی عادی و دردسترس بود،  اونایی که دوران  نامزدی دارن، بیشتر هیجان دارن😂😂

بچه ها يه بار يه خانومه توي تاپيك اداره كردن مواد خوراكي و صرفه جويي گفت ك مقدار خيلي كمي گوشت مثلا ١٠٠گرم ميريزه واسه خورشت ٥نفر 

انقددددد بهش پريدن بقيه و مسخرش كردن ك مگه مجبوري خورشت بپزي و ماواسه ٥نفر ٢كيلو گوشت ميريزيمو 

خلاصه خيلي بي ادبي كردن😡

2456
اره،  خوب بود البته سختی های خودشو داشت،  الان دوست دارم میموندم خوابگاه به قول بچه ها یک ...

اخييي عزيزم 

خب اخرش ك همه چيزو تجربه ميكردي و عادي ميشد

بچه ها يه بار يه خانومه توي تاپيك اداره كردن مواد خوراكي و صرفه جويي گفت ك مقدار خيلي كمي گوشت مثلا ...

حالا اگه از نزدیک شاهد زندگیشون باشی هزارتا سوتی پیدا میکنی ازشون.

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
اخييي عزيزم  خب اخرش ك همه چيزو تجربه ميكردي و عادي ميشد

اره بابا،  ما هم این مدلی بودیم دیگه،  مثل این دوستمون که عقد و عروسیش با هم بود. اصل زندگی و خوشبختی تو یچیز دیگس،  اینا حاشیه ست

اره بابا،  ما هم این مدلی بودیم دیگه،  مثل این دوستمون که عقد و عروسیش با هم بود. اصل زندگ ...

اره عزيزم دقيقااا 

من خودم با نامزدم تو يه خونه زندگي ميكرديم از همون اوائل عقد الانم بعد از ٣سال خيليييي خوشبختو راضيم

2714
كاش تگش ميكردي حسابشو ميرسيديم😡😂

نه مهم نی. انشالله شوهر کنه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
والا منم وقتی عقد کردم،  چون شهر شوهرم درس میخوندم از خوابگاه رفتم خونه شوهرم موندم،  انقد ...

اخه مثلا عقد چیه؟ تازه ما قبلش دوست بودیم. اتفاقا من خیلی راضیم چون از هم زده نشدیم. خواهرشوهرم ۴ سال عقد بود بعد عروسی میگفت تکراری شده برام

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...