2737
2739
شوهر من نهههه خیلی وقتا از آسیب هایی که زبون میزنه با هم صحبت میکنیم  اگه دل کسی رو با حرفش به ...

بخاطر این حرفا ناراحتی پریشب بودیم یه مهمونی جاریم از اول تا اخر داشت تو کلم می کوبید که چرا تا ارنج عسل کردی تو دهن اینا بچه نذار بره خونشون چرا تحویل می گیری یعنی اونم الان عذاب وجدان داره 🤔🤔🤔🤔هرچند حرفش رومن خیلی تاثیر گذاشت کلا ذهنم درگیرش شده 

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قاقش اینه که بی خیالی طی کنم،خودش بیاد طرفم.ولی ایندفعه حرف خاله جونشو زدم قاط زده

ببخشیدا به نظرم زن مرد تو زندگیشون اگه پای فامیل تو دعوا ها وسط نکشن دعوا ناراحتی زودتر تموم می شه این یه بحث مهمه که همون اول باید روشن شه 

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐
2738
کلک هایی که به خانواده ها می زدین و در می رفتینم بگین 

ما خییلی کلک میزدیم.شب خواستگاریم بعد رفتن مهمونا شوهرم نیم ساعت بیرون منتظر موند تا داییمینا برن منم یواشکی رفتم بیرون بعد باهم رفتیم سینما.به مامانمینام گفتم داذم با خواهرمینا میرم خونشون

ببخشید حالا که جمعتون جمعه یه سوال بپرسم 

داریم ویلا میخریم نمیدونم به همه بگیم یا نه 

میترسم مثل بعضیا که میگن همش همه میریزن اونجا بشه و نتونیم راحت استراحت کنیم 

چیکار کنیم

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 
ببخشید حالا که جمعتون جمعه یه سوال بپرسم  داریم ویلا میخریم نمیدونم به همه بگیم یا نه  م ...

ما گفتیم همه یه دور و اومدن

بخند بزار همه بفهمند قوی تر از دیروزی
معذرت خواهی کنی چی؟

اگه این راهکارا برای شما جواب میده بدونین شوهرتون خیلی خوبه قدرشو بدونین..من لحظه ای نباید کاری کنم که اون احساس کنه من پشیمونم وگرنه میتازونه.ینی گرفتاری دارما.همش بخاطر تربیت غلط ننش.ننش جرات نداره بهش بگه بالا چشت ابروئه

2706