2733
2739
به به مبارکه،،خوشبحالت حالا منه راننده چندساله وبخاطرخریدخونه چندماهه ماشین ندارم خیلی سختهه،دعا کنی ...

ایشاا.... هرچه زودتر ماشین بخری

بخند بزار همه بفهمند قوی تر از دیروزی

یبار رفته بودیم دکتر ی پسره خوشتیپ نشسته بود تو اطلاعات ازش پرسیدم فلان دکتر هست گف نه رفته خارج تا اخر شهریور نمیاد منم گفتم عهه تا ظهرم نمیاد خخخخ عصبی بود گف میگممم تا ااخر شهریورررر خانم ینی تو افق محو شدم 

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به مبارکه،،خوشبحالت حالا منه راننده چندساله وبخاطرخریدخونه چندماهه ماشین ندارم خیلی سختهه،دعا کنی ...

انشالله عزیزم توهم میخری همین که خونه داری خیلی خوبه 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
2728

الان که 28سالمه من مجرد بودم 24توی حموم سر خوردم سرم خورد گوشه شیر اب جیغ کشیدم  بی هوش شده بودم بعدش ددداشم بود خونه اومده بود هر چی صدا زده بود جواب نداده بودم درو شکونده بود و بعدش لباس واسم اورده بود و تنم  کرده بود بعدش زنگ زده بود به اورژانس 

بعدا از بیمارستان مرخص شدم باهام حرفید  خیلی خجالت کشیدم 

چون لباس زیر رو هم تنم کرده بود  ولی خب باز خوبه متاهله 

یبار بعده امتحانا بود برا پروژه مون پلان میکشیدیم خیلییی خسته بودیم صب میرفتیم دانشگاه تا غروب میخواسم بگم الکی میریم بنزین میزنیم میریم خونه میایم گفتم میریم بنزین میزنیم میریم میدیم میایم🤦‍♀️🤕😂اصن ی لحظه هنگیدم اولین نفرم یکی از پسرا مطلبو گرف غش کرد😑شرفم رف کف پام

2740
الان که 28سالمه من مجرد بودم 24توی حموم سر خوردم سرم خورد گوشه شیر اب جیغ کشیدم  بی هوش شده بود ...

😑😑😑وایییییی

از كجا ميايد؟😂شما هم مثل ما ديروقت ميخوابيدو شام ميخوريد؟شوهر من كه خونشون باشم ميبيني ساعت ٤بيدارم ...

از سرکار .... 

ما زودتر از 12شام نخوردیم تا حالا....

دیرم میخوابیم .... صبح زودم بیداریم 😂😂😂

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم

من✋

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)