2737
2734

بچه ها من شوهرم واسم ماشین خریده اما خیلی استرس دارم یعنی میشینم پشت فرمون دستام میلرزه چیکار کنم گواهی نامه هم دارم فردا میخوام بعد از ظهر برم خونه جاریم از الان استرس دارم 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من شوهرم واسم ماشین خریده اما خیلی استرس دارم یعنی میشینم پشت فرمون دستام میلرزه چیکار کنم گو ...

نترس یه دوبار بزنی به جایی دیگه استرست میریزه

بخند بزار همه بفهمند قوی تر از دیروزی
2731

من😟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738
من بيمارستانم بچم ٣٦ هفته به دنيا ارمد بخاطر زردي بستريه منم اتاق بغل دستيش واس شيردهي گوش به زنگم

ای جان ایشالله زود تر برید خونه

فکر مانند چتر نجات است تا باز نشود کارایی ندارد💞التماس دعا                       
ن .... تازه داریم با شوهر خان میریم خونه شام

از كجا ميايد؟😂شما هم مثل ما ديروقت ميخوابيدو شام ميخوريد؟شوهر من كه خونشون باشم ميبيني ساعت ٤بيدارم ميكنه ميگه گشنمه عذا واسم گرم ميكني😩

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
بچه ها من شوهرم واسم ماشین خریده اما خیلی استرس دارم یعنی میشینم پشت فرمون دستام میلرزه چیکار کنم گو ...

مباركت باشه عزيزم بهتره بهش فكر نكني از الان با اعتماد به نفس تموم بشين پشت فرمون و شروععععع من از قبل به رانندگي فكر نكن فكراي بد نياد سراغت

خیلی خوب  . خب بگین از سوتیایی که خیلی خجالت کشیدین

سفره حضرت ابوالفضل بود همه داشتن کمک میکردن پیاز خرد میکردن بعد شوهر خاله همسرم اومد کمک کرد اما اصلا اشکش نمیومد منم با صدای بلند داد زدم گفتم چقدر خوبه مال شوهر خاله دیر میاد بعد مجلس ترکید و من محو شدم 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍

وای منم خسته و کوفته ام،،همه بدنم دردمیکنه باشوهرم ومادرم وخواهرم ۶۵۰کیلو گوجه له مردیم ورب پختیم البته فردا عصرهمین تموم شیم اما واقعا به گوه خوردن افتادن

ترسيدم از عهده كاراش برنيام

من بردم خونه كاري نداشت 

ايشالا زودتر خوب بشه

گرمي اصلا نخور 

بچه هم بردي خونه زياد لباس نپوشون 

تو خونه سرخ كردني هم درست نكن 

مباركت باشه عزيزم نگران هم نباش ❤️

شكر ك ميگذره 
2706