2733
2734
عنوان

دوستان میشه راجع به مسائل امروزم راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4525 بازدید | 238 پست
دیگه کنترل خودمو از دست دادم گوشی رو گرفتم هرچی فحش بلد بودم نثارش کردم. دختره قطع کرد دوباره زنگ زد ...

چ بیشعوووووره. علی جون! خوبش کردی فوش دادی بش

وَ خُدایی هَست،مهربان‌تر از حَد تصور❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه کنترل خودمو از دست دادم گوشی رو گرفتم هرچی فحش بلد بودم نثارش کردم. دختره قطع کرد دوباره زنگ زد ...

بگو متاسفم بلدی هرزه زیرخواب برو بمیر بیخانواده مامانت کجا اون شب پرسه میزده تورو ریده اه ورپریده ها

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

بعد زنگ زدم به حسن گفتم دستت درد نکنه این طوری هوای شوهرجو داشتی. برادر برادر میبستی به نافش. جا خورد گفت چی شده. منم همه چیو گفتم. گفت اشتباه میکنی مریم دوست دخترمنه. منم گفتم والا اونی که من دیدم بیشتر زید علی بود. یه ولمه ازتو حرف نزد فقط گفت من قید حسن رو زدم.اگه با شما کات کرده دلیلی نداره به علی زنگ بزنه

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
بعد زنگ زدم به حسن گفتم دستت درد نکنه این طوری هوای شوهرجو داشتی. برادر برادر میبستی به نافش. جا خور ...

چ کات کنه چ کات نکنه دلیلی نداره دختره بیشعور ب شوهرت ز بزنه پیام بده

2740

حسن بدبخت هم کلی جاخورد. بعد گفت شما الکی حساس شدی. منم گفتم اینهمه ساله ما باهم آشنا هستیم من چرا به شما عزیزم نمیگم. منو به اسم فامیلی شوهرم صدا میکنه. گفت خانم فلانی علی مقصر نیست. منم گفتم خانوم فلانی نیستم منم به اسم کوچیک صداکن. منم از این به بعد به شما عزیزم بگم ببینم شوهرم میگه رفیق دوستمه. 

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱

@امیرایلیا    

@delsagoli    

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
حسن بدبخت هم کلی جاخورد. بعد گفت شما الکی حساس شدی. منم گفتم اینهمه ساله ما باهم آشنا هستیم من چرا ب ...

آفرین خوب بش گفتی 

خلاصه خیلی داغون و ناراحتم با اینکه میدونم اون زید حسن بود ولی کلا ناراحتم که ۰چرا به شوهر من زنگ زد. چرا نوشته بود میتونی بزنگ. خوب بقول خودش میخواست سراغ حسن رو بگیره. چرا مثل دوست دختر حرف میزد. خیلی صمیمی. شوهر من آدم خیلی خشکیه باهرکی صمیمی نمیشه

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱

درکل خیلی مردا ادمهای چشم‌هرزه ای هستن و خیلی بی احساس متاسفم واسشون ن واسه شوهر شما واسه همه مردای ایران الیته اکثرا ک واقا بیمار جنسی ان تا یکی میبنن اب از لب و لوچشون میریزه و به بقیش فک‌نمیکنن خدا هیچ وقت به راه راست خدایتشون نکنه تو منجلابی ک هستن بمونن

2706