2737
2739
عنوان

دوستان میشه راجع به مسائل امروزم راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4525 بازدید | 238 پست
دمت گرم حتما اینکارو میکنم😍

اره حتما اینکارو کن    هرجی دلت خواست تایپ کن ..خودت رو تخلیه کن    اما به خودت قول بده که هرچی مشاور گفت رو انجام بدی ..موفق باشی عزیزم☺☺☺😚😚

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاتر جان عکس اون خانم رو پاک کن

اون زن بدنرین زن دنیا ولی ابرو بردن گناه بزرگیه 

مضموم حدیثی از امام علی ع به مالک اشتر میگن اگه گنه کاری رو شب دیدی گناهی کرد وشب خوابیدی و بیدار شدی اون رو به چشم همون گناهکار نبین شاید نصف شب توبه کرده باشه

لااقل به خودش فکر نمیکنی به بچه هاش فکر کن که یه عمر انگ بی ابروی مادرشون روی پیشونیشونه

خواهش میکنم بردار.اسم گفتی عکس گذاشتی.....

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2728
میترسم شرش یقه شدهرمو بگیره

خوب بگیره

شوهرتم حساب کار دستش میاد دست و پاشو جمع میکنه

البته من جای شما نیستم صلاح زندگیتون رو بهتر میدونید ولی خواهش میکنم خودتو دست کم نگیر

صلوات
2740
چشم

ممنون گلم انشاالله یروزی جواب این ابرو داریتو ببینی

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

عزیزم اگه تصمیم گرفتی با شوهرت بمونی حتما هر چی داره ازش بگیر نمیدونم خونه یا ماشین یا سرمایه خلاصه هرچی حتی حق طلاق یا حضانت بچه ت اینطوری هم تو یه پشتوانه ای داری هم شوهرت دست و پاشو جمع میکنه

خدا بهت صبر بده قلبم گرفت واقعا

خوش اومدی به زندگیمون ،بمونی برامون❤👶❤
@حس_یخی     @مامان_بزرگ1    

جانم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....