2737
2739
عنوان

خانومایی ک زود موهاشون سفیده شده بیاین 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 33 پست

من از 1۵ سالگی موهام سفید شد الان ۳۰سالمه کامل سفیده رنگم نمیکنم چون خسته شدم و ریزش پیدا کرد ترجیح دادم سفید باشه تا کچل هلیله سیاه هم خریدم بخورم ولی اینقدر تلخ و تند و بدمزه رود نتونستم بخورم دیگه باهاشون کنار اومدم به نظرم قشنگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام هلیله من گرفتم اما نمیدونم چجوری استفاده ش کنم شما میدونی؟

به طور کلی بهترین حالت مصرف هلیله سیاه یک قاشق چای خوری را در یک لیوان ماست مخلوط کرده و یک قاشق غذا خوری روغن بادام شیرین خوراکی را نیز به آن اضافه کنید و بعد از شام مصرف شود.

2738
عزیزم رنگ‌میونی موهاتو؟ یا ن بی خیالی؟ الان چند سالته😔

الان ۲۷ سالمه

نه رنگ نمیکنم چون حساسیت دارم

اصلا بهش فکر نمیکنم با اینکه‌موهام پنبه ای شدن

خیلی خاصه اینجوری

الان شااااید ۲۰ تا تار موی سیاه داشته باشم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
سلام هلیله من گرفتم اما نمیدونم چجوری استفاده ش کنم شما میدونی؟

شما مى‌توانيد هليلهٔ سياه را از عطارى‌ها تهيه کنيد و شب‌ها بعد از خوردن شام و قبل از خوابيدن، يک دانه هليلهٔ سياه را تکه تکه کنيد  'پودر نکنيد'  داخل يک قاشق بريزيد، مقدارى ماست رويش بريزيد، و مخلوط کنيد، سپس آن را قورت بدهيد، البته بدون ماست هم مى‌شود آن را خورد فقط احتمال دارد مزهٔ تلخ آن گلوى شما را اذيت کند ولى اگر به همراه ماست خورده شود ديگر شما را اذيت نخواهد کرد. خاصيت هليلهٔ سياه شستشوى کامل معده، صاف کردن خون و دفع سموم از بدن مى‌باشد که در نتيجه قدرت ديد را بالا مى‌برد.

شوهرت چیزی نمیگه 😔 ی طوری نگاه نمیکنه

نامزدم هنوز

ما دوست بودیم گفتم همون اول بهش

نخواستم وقتی دید توی ذوقش بخوره

نه هییییییچی نگفت و گفت خوشگلتری اینجوری

بارها بهش گفتم برم رنگ گیاهی کنم میگه نه اصلاااااا دوس ندارم

شما چی اذیتت میکنه؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2706