2733
2739
عنوان

واقعا حالم از دخترم از زندگیم بهم میخوره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی واقعا بهت حق میدم...خسته نباشی واقعا خیلی زنی...نمونه یک مادر نمونه...من اگه به جای تو بودم میمردم..بازم خداتو شکر کن اینقدر توان داری که یک تنه تمام کاراتو انجام میدی،بچتم نگه میداری.بچه همسایه ای چیزی دور و بر ندارین باهاش بازی کنه؟

2738

اگه بتونی بذاری مهد رفتارش بهتر میشه منتها یه چند وقتی باید باهاش بری بشینی تا عادت کنه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

کاملا حق داری دوست من، منم بچه 6 ساله دارم و درکت میکنم منم اکثرا تنها هستم و سعی میکنم تنهایی مو با بچه هام پر کنم، میدونم بچه ها گاهی واقعا اعصاب آدم را داغون می‌کنند و فرصت هیچ کاری را بهت نمیدن ولی وقتی برن مدرسه وقتت آزادتر میشه و بیشتر به خودت میرسی، اگر مهد نمیره اجبارش نکن یک وقت زده میشه، بهش تو تلویزیون بچه هایی که مدرسه میرن را نشون بده یا ببرش دم مهد بگو ببین همه بچه ها دارند تنها میرن، ببین کسی با مامانش نمیره، بهش بگو اگه من باهات بیام دوستات بهم می‌خندن و.... 

ولی صبور باش این روزها هم میگذره

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2706