2733
2734

عاقا از مشکلات اولی بگم براتون که قد و وزنش کمه از بس بد خوراکه وبدغذا وبی اشتهاس بسیار بهانه جویی میکنه با برادر کوچیک ترش دایم درحال نفرت ورزیدنه یعنی خیلی میزنه کوچیکمو واینکه هر هفته سرمامیخوره یعنی ما همش درحال دادن چرک خشک کن به این بشریم براتون نگم که همه ی کاراشم فقط میگه خودم خودم یعنی حتی ابم بخواد خودش روباید بغل کنیم تا برداره وبخوره ودوباره بغل کنیم بذاره جاش این یه چشمه از اون ورم لکنت زبان گرفته ...تا این جا مال پسر بزرگه که سه سالش تموم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اومدم بگم خداصبرتون بده من از دست همین یکی دیوانه شدم ۱۷ ماهشه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2728

🤕🤕🤕

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

من دخترم دوسالو نیمشه سرویسم کرده هرروز کارم گریه س..یه درصدم به بچه دوم فکر نمیکنم خواهرم پسرش ۱ سالو دوماهش بود دخترش دنیا اومد...الان قشنگ پیر شده...اونوقت امروز به من میگه بزار بچه گیرت بیاد باهم بزرگ شن

2738

تو ی دونش چنان موندن که تا ۱۰سال دیگه ام اسم بچه دوم بیاد جیغ میزنم😐🙊🙊

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

خب حالا بگم از بچه کوچیکه که هفت ماهشه این بشر به شدت بغلی ونق نقو وفلاکس شدید داره وبسیار بد بالا میاره جوری که از بینی ودهنش با هم میزنه بیرون یک ماهه موفق نشدم به خوراک بندازمش چون حتی فرنی به اون نرمی رو هم حالت تهوع میگیره وبالا میاره اینا به کنار شیر خوردنشم افتضاحه یا با موبایل یا با تلویزیون فقط شیر میخوره اصلا تو بیداری وگشنش بشه شیر نمیخوره بازم هیچی دوبارم بخاطر عفونت ریه بستری شده 

من دخترم دوسالو نیمشه سرویسم کرده هرروز کارم گریه س..یه درصدم به بچه دوم فکر نمیکنم خواهرم پسرش ۱ سا ...

داره گولت میزنه به درد خودش دچارت کنه  

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

تا دلت بخواد  روزگارت همینه😁😁

من پسرم سال ۹۱ دخترم ۹۳ همینن😁😁

اگ‌بزرگه لکنت گرفته از استرس و اعصابه  و اگ هرهفته سرما میخوره ببر تل گیر .دماغشو فوت میکنن اگ گلوش چیزی مونده میاد بیرون من بردم خیلی نتیجه گرفتم✋✋

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2706