2733
2734
عنوان

راننده ها بیاین لطفا

103 بازدید | 15 پست

فردا صبح ماشین لازم دارم ؛ماشین هم دم در خونه بالای جدول شوهرم گزاشته پل کوچیک هم داره !حالا ب شوهرم زنگ زدم فردا ماشین لازم دارم میگه اگه تونستی بردار 😕😵😵جز دنده عقب مگه چی داره ک اینجور گفته خودم شک کردم

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

تونستی از پارک درش بیار نتونستی به همسایتون بگو 😁

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خوب حالا نکته نداره فقط دنده عقب برم درسته 

لاستیک روی جدوله؟

یه طوری نباشه که زود فرمون رو بچرخونی چرخ بیفته پایین

اگه دوست داشتی درخواست بده می‌پذیرم    ولی در مورد موضوعات سایت لطفاً بی دلیل درخواست ندین
لاستیک روی جدوله؟ یه طوری نباشه که زود فرمون رو بچرخونی چرخ بیفته پایین

دو تا لاستیک بالای جدول انگار پیاده روس دیگه در خونه اون دو تا دیگه فک کنم روی پل یا پایین رو جدولها نمی‌دونم😑

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
دو تا لاستیک بالای جدول انگار پیاده روس دیگه در خونه اون دو تا دیگه فک کنم روی پل یا پایین رو جدولها ...

فرمونو قبل حرکت صاف کن محکم بگیر برو ب امیییید خدا  

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
ن برا صبح

قبل سوارشدن همه طرف ماشینو چک کن وضعیت چرخارو چک کن ببین اگه مشکل خاصی نبود سوارشو،دنده عقب میای مواظب موتوری ها و پیاده ها و بچه ها باش نیان پشت ماشین ،شهامت نترسیدن نیست،بر ترس غلبه کردن است

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
2706