2737
2739
عنوان

آزمایش سل فری cellfree

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 29 پست
نگران نباش چیزی نیست این دوران بارداری خیلی دوران پر استرسیه ایت الکرسی بخون دلت اروم میشه 

تنها چیزی که آرومم میکنه خداست.. اما بنده عجول و بد بینی ام متاسفانه.. دعا کنین برام

من توی سونو انومالیم مشکل نشون داد توی 19هفته دیگه کار از کار گذشته بود کلللی استرس کشیدم ولی دیگه سلفری ندادم ..اشک ریختم ..ولی به لطف خدا بچم سالمه خدادرو هزار مرتبه شکر نی نی شما هم سالمه سالمه غصه نخور

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها چیزی که آرومم میکنه خداست.. اما بنده عجول و بد بینی ام متاسفانه.. دعا کنین برام

این خصلت ادمه که برای هر چیزی همیشع فکر منفی میکنه منم همین طور بودم 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2731
 اینجوری فقط خودمو و تو دلیمو اذیت میکنم.. اما هر کاری میکنم نمیتونم بهش فکر نکنم😔

اره حق داری ان شاالله این روزا میگذره و روزهای خوشی  پیش روته

2738
عجب دوران سختيه اين بارداري😔😔 منم خيلي حساس شدم همش تو نت در حال سرچم

والا قدیما نه این آزمایشا بود و نه نت که ادم سرچ کنه بیشتر نگران شه.. کاش مثه قدیما بود.. من که خیلی حال این روزام بده

والا قدیما نه این آزمایشا بود و نه نت که ادم سرچ کنه بیشتر نگران شه.. کاش مثه قدیما بود.. من که خیلی ...

سلام عزیزم منم سه هفته اس آزمایش سل فری دادم هنوز جوابش نیومده

خیلی استرس دارم 

واسه شما جوابش اومد؟

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
سلام عزیزم منم سه هفته اس آزمایش سل فری دادم هنوز جوابش نیومده خیلی استرس دارم  واسه شما جواب ...

سلام عزیزم

آره اومد جوابش و خدا رو شکر مشکلی نداشتم..

نگران نباش.. جون مثل خودت بودم دارم میگم.. احتمال اینکه بچه ای خدایی نکرده مشکل داشته باشه 1 به 200

مطمئن باش بچن سالمه

سلام عزیزم آره اومد جوابش و خدا رو شکر مشکلی نداشتم.. نگران نباش.. جون مثل خودت بودم دارم میگم.. ا ...

عزیزممم منم امروز از آزمایشگاه زنگ زدن گفتن که همه چیز خوبه و جای نگرانی نیست

چقدر خوشحال شدیم خدا میدونه تو این یک ماهه چی کشیدیم از غصه

عزیزممم منم امروز از آزمایشگاه زنگ زدن گفتن که همه چیز خوبه و جای نگرانی نیست چقدر خوشحال شدیم خدا ...

خدا رو شکر.. دلتون همیشه شاد باشه

من که از خوشحالی گریه کردم 

خدا رو شکر.. دلتون همیشه شاد باشه من که از خوشحالی گریه کردم  

مرررسی عزیزم انشالله خدا همیشه نگهدار کوچولوهامون باشه🙏🙏🙏

منم دیروز از خوشحالی گریه میکردم خیلی روزای بدی بود خداروشکر که بخیر گذشت

2706