2737
2734
عنوان

سریع بیاین منو از نگرانی دربیارین تروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 69 پست
دوستان ميشه سوال منم حواب بدين مرسي اطلاعي از نحوه مصرف ال دي نداشتم يه روز ميخاستم پريود نشم٨عدد خ ...

این کارا چیه

میخواین خودکشی کنین خخخخخ هشت تاااا

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان ميشه سوال منم حواب بدين مرسي اطلاعي از نحوه مصرف ال دي نداشتم يه روز ميخاستم پريود نشم٨عدد خ ...

یا خدا😵😱😱😱. الان زنده ای. نابود کردی خودتو. واقعا جون من شماها که بلدین تو سایتها بچرخید چجوری میشه موقع استفاده از دارو تو نت درموردش سرچ نمیکنین. شدیدا در عجبم😐😐😐😑😑

بابت تمام داشته هایم سپاسگذارم و پیش به سوی بهترینها  
2731
2738
ببین رابطه قبلیم نزدیک به پریودیمم بود پریود شدم این ماه شونزدهم پاک شدم باز امشب دوباره قرص خوردم ت ...

ببین دیگه نابود کردی خودتو نامنظم بودی تو یک ماه دو بار هم اورزانسی خوردی واقعا من جای بدنت بودم تا دو ماه پریود نمیشدم تا تو باشی اینجوری قرص نخوری. اما الان که استرس هم داری پریودیت بیشتر نامظم میشه. 

بابت تمام داشته هایم سپاسگذارم و پیش به سوی بهترینها  
اصلا امکانش نیست امااااا توروخدا یه کم مطالعه کنید وقتی ازدواج میکنید بابا قرص اورژانسی تو کل سا ...

عوارضش چیه مگه؟من همین اورژانسی هم نمیدونستم  چی هست شوهرم که خرید فهمیدم

ببین دیگه نابود کردی خودتو نامنظم بودی تو یک ماه دو بار هم اورزانسی خوردی واقعا من جای بدنت بودم تا ...

ای خدا الان چیکار کنم اخه یعنی میگی پریود نمیشم؟تروخدا ی چیزی بگو بخورم پریود شم فقط

2706