2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عهه کجا بسلامتتیی😂😂😂

مفاسرت😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
دارم میرم رانندگی خیلی خوشحالم این چندوقت

وااای حس پارسال منو داری اصلااا اعتماد به نفس ادم بالا میره.الان که دیگه شوماخر شدم برا خودم تنهایی با بچه هام میرم سفر😅😅

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
الهی بمیرم قرص نخوردین؟بابت چیه؟

بچم سه روزه تب داره امروز بردم دکتر کل بدنشو تیکه تیکه کردن برای رگ پیدا کردن ۸ماهشه مدام بغلمه😔

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
2738
من که کلا کارم گریه و زاریه.ولی امشب دیدم اسم کاربری یکی بود(مار تو چکممه)😂😂روحم شاد شد😂

توی تاپیک بمش پایین..

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
وااای حس پارسال منو داری اصلااا اعتماد به نفس ادم بالا میره.الان که دیگه شوماخر شدم برا خودم تنهایی ...

خیلیییی خوبه اینکه ماشین زیر پات باشه 😎😎😎

ولی من از افسر میترسم

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜

همین که خدایی به این بزرگی و مهربونی دارم بسمه .مشکلاتم کم میاره جلو خدام .همیشه آدم شاد و خوشحالیم

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 
2706