2733
2734

این هماتوم چیه؟

دکترمم تا شنبه نیستم نمیتونم بهش نشون بدم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه چی نرمال هست .برای هماتوم با همون لخته پشت جفت حتما استراحت مطلق باش فعالیتتان رو‌کم کن اصلا سنگین بلند نکن ،سکس نداشته باش پله بالا پایین نرو انشالله بعد از 1 هفته خودبخود جذب میشه محض احتیاط سونو حتما بده

عزیزم هفته ۶ صدا قلبش شنیدی؟؟  منم برم میشنومم؟

آره شنیدم ولی خیلی ضعیف بود گفت تازه تشکیل شده

رفته رفته تعداد ضربانش بیشتر میشه؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

خوش بحالت عزیزم.توروخداواسه ماچشم انتظاراهم دعاکن

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
2738
همه چی نرمال هست .برای هماتوم با همون لخته پشت جفت حتما استراحت مطلق باش فعالیتتان رو‌کم کن اصلا سنگ ...

کار سنگین نمیکنم ولی خونمون طبقه سومه آسانسور نداریم

۴۰ تا پله داریم

عزیزم تهدید به سقط هستی...مواظب خودت باش.شاید دکترت بهت شیاف پروژسترون بده.

۱۰ تا شیاف استفاده کردم دکتر خودش داده بود الان باز بگیرم؟

2706