2737
2734
عنوان

مامانای شمام اینجورین؟؟😭😭

161 بازدید | 24 پست

روزی سه بار زنگ میزنه آمار همه چیمونو میگیره... باغچتونو آب دادین؟ لباساتو شستی؟ سینک دسشویی رو عوض کردین؟؟ شام چی پختی؟ شوهرت کجاس؟ داره چیکار میکنه؟ چرا صداش نمیاد!!

با اینکه مشکلی باهم نداریم همش فک میکنه قهریم هروقت شوهرم خونه باشه تا صداشو نشنوه گوشی قطع نمیکنه هی میگه ازش بپرس فلان بیسار حالا خدا نخاد ما دوتا ی کم سر و سنگین باشیم بخدا میدونم همش از محبت زیادشه احترامشم نگه میدارم ولی واقعا کلافه میشم که انقد زندگیمو زیر نظر داره خسته شدم از این همه سوال جواب روزانه 😢😢

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی ببینه یکی خیلی داره تجسس می کنه سنگین جواب می دم خودش می فهمه خوشم نمی یاد از بازجویی

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

🤣🤣🤣🤣فکر کردم فقط مامان من اینجوریه

البته. در قسمت سوال از شوهر نه ولی خیلی سوال میکنه آخرش یا دعوامون میشه یا یه چیزی بهونه میکنم زودتر قطع کنم😅😅😅

دستمو ول نکن🤲🏻
وقتی ببینه یکی خیلی داره تجسس می کنه سنگین جواب می دم خودش می فهمه خوشم نمی یاد از بازجویی

من خیلی وقتا سنگین جواب میدم البته سعی میکنم بی احترامی نشه اما عادت کرده 

2738

مامان من هر روز زنگ میزنه

هر روزم خودم همه چی رو بهش میگم😶

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
طوری نیس که  بپرسه مادرا همیشه دغدغه ی بچه هاشون رو دارن

دعا میکنم همیشه سالم باشه و بپرسه ولی واقعا اذیت میشم

مامان من هر روز زنگ میزنه هر روزم خودم همه چی رو بهش میگم😶

بخدا من هیشکی رو ندارم که حتی بهم زنگ بزنه برا همین هیچوقت هیچ خبر تازه ای ندارم آخه آمار کارای روزانه رو هم که میدم تازه بدتر میشه یه چیزی داره که هی سوال پیچ کن بعد

من خیلی وقتا سنگین جواب میدم البته سعی میکنم بی احترامی نشه اما عادت کرده 

سعی کن تماس که می زنه به یه بهونهذقطع کنی مثلا بگو مامان جان شرمنده الان می خوام بزن حموم بهتون خودم زنگ می زنم دیگه زنگ نزن 

به نظر من حتی مادر آدم هم نباید زیاد از زندگی آدم سر در بیاره

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
دعا میکنم همیشه سالم باشه و بپرسه ولی واقعا اذیت میشم

چند وقته ازدواج کردی؟ احتمالا اوایل زندگیته برا همین بعدا ب مرور کمتر میشه... ولی اجازه ندین اینهمه تو زندگیتون دخالت کنن بعدا درد سر میشه واستون

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
🤣🤣🤣🤣فکر کردم فقط مامان من اینجوریه البته. در قسمت سوال از شوهر نه ولی خیلی سوال میکنه آخرش یا د ...

ای خدا منم خیلییییی تحمل میکنم دعوا نکنم

سعی کن تماس که می زنه به یه بهونهذقطع کنی مثلا بگو مامان جان شرمنده الان می خوام بزن حموم بهتون خودم ...

مگه دست برمیداره اگه گفتم میخام برم حمام که بعدش زنگ میزنه آب داغ بود یا نه اومدی یا نه نمرده باشی تو حمام🤣🤣

2706