2737
2734
نظرم اینه که ما انتخابو میکنیم واگر منجر به جدایی شد باید جواب انتخاب اشتباهمونو‌نندازیم گردن خدا چو ...

بله بله 

بانظرتون موافقم 👌👌👌👌👌

به اینش فک نکرده بودم ولی به نظرم از بدی که بهمون میرسه بخاطر خودمونه 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم ی جایی از ی شخص روحانی باسواد واهل مطالعه شنیدم که گفت هیچگاه در طول زندگی برنگردید و به انتخابتون شک نکنید که این کار وسوسه ی شیطانه...قسمتتون هرچی بوده خوواست خدا بوده...

2728
ای خدا خو شاید ی بنده خدایی سنش رسید ب ۴۰ سال و همون ی خواستگار داشت و مجبوری قبول کرد و بعد مدت ها ...

مگه به سن عزیزم حتما اون خوشبختیش 50 سالگیه دلیل نمیشه دختر سنش رفت بالا هر بی عرضه ای اومد زنش بشه بره بلکه فقط بخاطر حرف مردم ازدواج کنه نه برای ارامش خودش

2738

من یه خاله دارم میگه ازدواج همته ورقتی دختراش به سن ازدواج میرسن براشون لباسای خوشگل میخره ،میگه خوب لباس بپوشین و ارایش کنین ،ماشین گرون میندازه زیر پاشون،میفرستتشون جاهایی که ادمای پولدار رفت و امد دارن و همشون با ادمای پولدا  ازدواج کردن

وقتی میگیم قسمت...یعنی ما نقشی نداشتیم و خدا اینطور مقدر کرده و این شوهرای بدی که بعضی دارن نمیتونه انتخاب خدا باشه....به نظرم انتخاب خودمون و یا بزرگترامونه 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
خوب دیگ همین حرف مردم نمیزاره ادم ارامش داشته باشه

خب خدایی نکرده اون دختر بدبخت شه باز این مردم میان به حمایتش🤔 یا باز پشتش حرف میزنن و تو روش متلک میندازن🤔

2706