2733
2739

من مامایی خوندم رشته خوبیه بشرط علاثه چون سخته

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشباع شده دیگه

مگر این ک مطب بزنی اونم افراد بیشتر میرن پزشک زنان یا مامای ک خیلی سابقه کار داره

#تو که میدانی باید در سختی ها مقاوم باشے..!!چرا ناامید می شوی؟!... تو که میدانی روزهای سخت نمی مانند چرا باز هم نگران و ناآرامی؟! ...تو که بهتر از من می دانی ...پس چرا باز هم ...؟!می دانم که می دانی اما دیگر، ولی و اما و اگر ندارد!آرام و استوار به مسیرت ادامه بده ...ذهن زیبایت، زندگی را زیبا خواهد کرد!!آنگاه تو میان خوشبختی غرق خواهی شد!!آنقدر که هیچکس نتواند نجاتت دهد ...!خیالت راحت،من هم می دانم،تو هم می دانی،  بی اما و اگر خدا همیشه هست ....!!
2740
دیگه مجوز مطب نمیدن 

کی گفته ؟مجوز میدن ب راحتی تهران فقط سخته

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

تازگی  خوب  شده  خیلی

یه پیج میزنی  مامای همراه  همه زنگت میزنن  یخوردم مهربون باشی که هیچی

درکنار مامایی  متخصص واژینیسموس میشی و ......‌‌

مثل اعظم  خیابانی    نیلوفر معظمی  پیج دارن

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
نه الان شهرستان هم نمیدن. ب کارشناس ک میدونم دیگه نمیدن. ارشد احتمالا اره

عزیزم من پامایی خوندم و کرج مطب دارم سال ۹۶هم فارق االتحصیل شدم