2733
2739
عنوان

يه دختر بااين مشخصات ببينين ميگين خيلي خوشگله؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2910 بازدید | 231 پست
خب پس ببين اينم چون نچرال بود و خوشگل انقدر تو چشم بود

ولی یه حس بدیه باز 😭 دوس دارم ازدواج کنه زودتر 😂😂

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ش 😂😂🤐🤐🤐

نه نه اون نيست😂

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
رقیبش چه شکلیه

قدش تقريبا كوتاهه

اونم پوستش روشنه چشماش عسليه

صورتش گردو تپله يكم

بينيش يكم قوز  داره لباشم معموليه

موهاشم لخت و كم پشته

هيكلشم صافه 

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2738
😨 تو دورهمی زنونه دیدی دیگه نیم تنه و دامن کوتاهو؟؟! من تا ترکیب اینچیزایی که گفتیو نبینم نمیتو ...

حالا چه فرقی میکنه کجا بوده؟😒😒😒

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
چلانكنه اشتباه گفتم عخشم 😢

منم تو همون مشخصاتم 🤣🤣😂😂😂فقط پوستم روشن نیس خیلی 😑 کمر باریک ندارم 😑 قدمم بلند نیست 😑😑 بقیش همونه 😂😂😂

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
رقیبه هم بدک نیست ولی به اون نمی‌رسه

اره اونم زشت نيست اصلا

ولي اين...😍😂😂😂

منم تو همون مشخصاتم 🤣🤣😂😂😂فقط پوستم روشن نیس خیلی 😑 کمر باریک ندارم 😑 قدمم بلند نیست 😑😑 بقیش ...

😍😍😍

😂😂😂😍❤️🌈

2706