2733
2739
عنوان

حالم از شوهرم بهم میخوره🤮🤮🤮

415 بازدید | 24 پست

فقط موقعی ک دلش رابطه میخاد  یا وقت غذا پیداش میشه اطرافم 

یگه من نمیبینمش  چون مدام سرش تو گوشیه 

و یا پای تی وی 

گوشی تی وی  گوشی تی وی  گوشی تی وی 

صبحش اینجور شب میشه 😞

هر چی هم دعوا و مقابله ب مثل میکنم فایده نداره

میخان فردا کنترل تلویزیون رو قایم کنم دیگه نمیدمش ،

وای اصلا دیگه قیافش حالمو بهم میزنه 

بیکار بی عار 

حالت تهوع دارم سرم داره از درد منفجر میشه 

کسی مشکل منو داشته ؟ میتونید راهنمایی کنید ؟ 

سرکار نمیره 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه اتاقمو جدا کردم ازش 

چرا چیشده اخه چکار کرد 

مردها اگه عاشق بشن شب زنده داری میکنن❤             ولی زن ها در عاشقی بیقرار میشن❤                          ❤چون ول به چشماشون اتصالی کردع❤
2728

چیکار میکنه تو گوشی؟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
چرا صبحا میره ولی بقیه روز کلا کارش اینع تا ساعت یک شب

بی توجه باش بهش ببین چجور میشه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

منم معتاد گوشی شدم باید کم کنم همسرم ببینه فکر بد میکنه 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
تو اینستا  یا درحال پیام دادن  ب کی خدا میدونه  چوت گوشیشو پاکسازی میکنه بعد میخابه& ...

وا

مشکوکه😟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706