2737
2734
عنوان

اونایی که چندتا بچه دارن بیایین مشورت

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 159 پست

برای تخت هم یه دو طبقه بگیری به قول خودت خونه جمع و جورتر میشه و تخت پسر اولی رو بزار برا سومی . و وقتی آن شاءالله فرزند چهارم آوردی یه دو طبقه هم برای فرزند سوم و چهارم بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای تخت هم یه دو طبقه بگیری به قول خودت خونه جمع و جورتر میشه و تخت پسر اولی رو بزار برا سومی . و و ...

پس بنظرت عاقلانست

اگه سوسک نداشتیم رو زمین میخوابوندم راحت و بی هزینه و کم جا

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
گلم حقوق کارگری یعنی چقد

لطفا این پستت رو پاک کن

چون من این پست رو پاک کردم لو میرم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
باور کن شبانه روز تو فکرم که بچه زیاد داشته باشم 

اینم پاک کن اصلا ریپلای نکن. بدون ریپلای بنویس عزیزم

بلد نیستم چطوری پاک کنم

پایین پستت سه تا نقطه رو هم هست بزن روش گزینه حذف

به نظرم الان دو طبقه بگیرید و سومی هم تو تخت. منم بچه سومم تو راهه! میخوام همین کار کنم. البته من دو ...

شما طبیعی زایمان کردید یا سزارین

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
به نظرم الان دو طبقه بگیرید و سومی هم تو تخت. منم بچه سومم تو راهه! میخوام همین کار کنم. البته من دو ...

ان شاأالله خدا واست نگه داره عزیزم بزار عکس مدلشم بزارم ببین خوبخ؟ 

2706