2733
2734

با یه حقوق داریم زندگی میکنیم حقوق کارگری ..هر ماه کم میاریم 😐 نمیدونم چیکا کنم هر چی م غر میزنم بیفایدس خسته شدم .چرا کارگر اینقد تو جامعه ما بدبخته😳.ی ماه اصن نتونسم گوشت تو غذای بچه م بندازم .یساله ش بچه م ..جلوش خجالت میکشم بچه چه گناهی داره تاوان کم کاری باباشو پس میده .میخام ببینم اونا که خودشون شوهراشونو به شغل دوم کشوندن کسی اینجا هس راهنماییم کنه و بگه چیکار کنم شوهرم بره سراغ شغل دوم ؟؟.بهش میگم برو شغل دوم پیدا کن میکه نمیرم همینه که هست😑😕

نه از خوردوخورارک چیزی میفهمم نه از سر ولباس 😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودتم یه کمکی بکنی بد نیست😐

کارگر بیچاره صبح تا شب سرکاره که😕

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

کم کاری باباش ؟؟؟؟ چطور دلت میاد واقعا تا الان کارگری کردی ؟؟؟؟؟ زیر برق افتاب بودی ؟؟؟؟؟ هر انسانی ب استراحت نیاز داره برده ک نیس انسانه  خودت کار کن بسم الله بزار نون پر کاری مامانشو بخوره 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
2740
دوس دارم ولی حوصله کاریو ندارم ینی نه انگیزه دارم نه حوصله وگرنه خودم دوس دارم ی حرفه یاد بگیرم کمک ...

تو که کار نمیکنی حوصله نداری اونوقت از اون بیچاره توقع داری؟

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️

بهتر نیس خودت بری دنبال یه کاری یه کمک خرجی باشی ? اون بیچاره داره کار میکنه دیگه فک کردی چقدر جون داره بنده ی خدا 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
خودتم یه کمکی بکنی بد نیست😐 کارگر بیچاره صبح تا شب سرکاره که😕

توضیح دادم عزیزم ..خودم فک میکنم افسرده شدم .انگیزه برا هیچ کاری ندارم.زندگی شده تکرار ثانیه ها و دقیقه ها واسم 

2706