2733
2739
عنوان

با دوستم دوست پسرمو کتک زدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4601 بازدید | 107 پست
نی نی سایت پر شده ار اراجیف هی دوس پسرم اینکارو کرد دوس پسرم اینو گفت دوس پسرم اونجور کرد اینجور کرد خیانت کرد من میگم بگید ولی ر قالب داستان   من خودم21 که دارم اینارو می گم خیلیم به روزم ولی نی نی سایت شورشو در اوردع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نی نی سایت پر شده ار اراجیف هی دوس پسرم اینکارو کرد دوس پسرم اینو گفت دوس پسرم اونجور کرد اینجور کرد ...

اینجا همش شده خاطرات دوست پسرای دخترای دهه هشتاد , من نمیدونم اینجا سایت راهنمای خانه و خانواده و بارداریه یا دفتر خاطرات روابط خیابونی :|

خلاصه دوباره یک سال گذشت

واسه امتحان میخوندم دیدم دوستم پیام داد گفت آتیییییی علی با هانیه کات کرده

منم دروغ نگم ذوقمرررگگگگگ شدم😂😂😂

گفتم زهرا یه پست بذار عکس منو بذار تو اینستا بعد برو علی رو فالو کن

همینکارو کرد علی هم تا عکس منو دید اومد فالوم کرد

سریع پیام داد گفت چطوری اتنا تو اسمونا دنبالت بودم اینجا پیدات کردم

خندیدم گفتم آره دیگه

و خلاصه دوباره حرف زدیم باهم

بعد 2 هفته التماساش شروع شد که آره بیا باهم باشیم 

دوستم گفت اتنا بخدا دلم میخواد قبول کنی تا بگیرم بزنمت 

بچه ها ولی من واقعا عاشقش بودم 

واقعاااا

ولی رفتیم بیرون اصلا دیدمش انگار تمام اونشب اومد جلوی چشمم

حالم بد شد جوری که یک کلمه هم حرف نزدم

ترسید گفت بریم دکتر

گفتم نه فقط از جلو چشمم برو کنار نمیخوام ببینمت 

گفت باشه و رفت کنار

به محض رفتنش انگار دوباره کینم سرگرفت حااالم ازش بهم خورد 

و تمام دوست داشتنم نابود شد 

ببین دوسش داشتما ولی اون یکاری باهام کرده بود که نه تنها نمیتونستم با کسی باشم بلکه حتی خودشم دیگه نتونستم دوست داشته باشم

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
2738

خلاصه رفتم تو رابطه باهاش ولی چه رابطه ای

بیشتر واسه انتقام شاید😂😂

دوباره یکماه گذشت من دیدم پروفایل عاشقانه گذاشته زیرش نوشته h😐

گفتم این چیه

گفت پروفایل عاشقانه بلد نیستی ست کنی😐

گفتم پس اون h چی میگه

گفت ببخشید ندیدم 

پروفشو برداشت 

بچه ها یک دقیقه رفتم آب خوردم برگشتم دیدم پیام داده آتنا ببخشید ولی من نمیتونم باهات باشم! 

و بلاکم کرده

دیگه اونجا سوووووختمممم زنگ زدم بهش

من میتونم دوست خوب تو باشم:)

خدایی چه کاری بود کردی چندبار اخه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
خلاصه رفتم تو رابطه باهاش ولی چه رابطه ای بیشتر واسه انتقام شاید😂😂 دوباره یکماه گذشت من دیدم پرو ...

وای چه عنی بوده 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
2706