2737
2739
عنوان

با دوستم دوست پسرمو کتک زدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4601 بازدید | 107 پست
خدارو شکر من یکم دیرتر شروع کردم به این خزبازیا

خداروشکر من هیچوقت ازین خزبازیا نداشتم  😅

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

رابطمون یکماه واقعا سرد بود تا اینکه تولد دختر خالم شد از صبح آنلاین نشده بودم شب که خواستم برگردم خونه آنلاین شم کلی ذوق داشتم که برگردم ببینم پی ام داده نگرانم شده و...

برگشتم دیدم هیچ پیامی نداده و بازدیدش رو بسته!!

گفتم علی چرا لست سین کردی گفت حال ندارم جوابتو بدم میخوام بخوابم شب بخیر!

آدمی که امکان نداشت زودتر از 3 نصفه شب بخوابه ساعت 12 داشت میگفت خوابم میاد!

به روی خودم نیاوردم گفتم باشه شب بخیر

رفتم اینستا دیدم پیجش بالا نمیاد

با یه پیج دیگه اسمشو زدم بالا اومد دیدم اسم منو از بیوش برداشته زده هانیه 

با یک قلب جلوش!

دنیا رو سرم خراب شد تپش قلب گرفتم اشک همینجوری از چشمام میومد

رفتم پیام دادم گفتم بهت گفته بودم هروقت ازم خسته شدی بهم بگو خودم میرم ولی بهم خیانت نکن

فقط گفت دیگه شد دیگه!خدافظ!

همین!

رابطمون اینجا واسه اولین بار کات شد

من میتونم دوست خوب تو باشم:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس 16 سالگی همه تباه بوده

وای من کیف دوستم  یبار برده بودم سرقرار..بعد همون روز این یه کاندوم آورده بود مدرسه نشونمون بده..نگو گذاشته پشت کیف..این یهو جلو دوست پسرم از کیف افتااااااد!!!!اصلا یه وضی 😂😂😂😂

میتونین گلدوزیامو توی این پیج ببینین@gol__kook

اگه به جای دوست پسر بازی میچسبیدی به درست نهج البلاغه رو درست مینوشتی  

من ننه بزرگ سایتم😀🖐

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

این یه بار منم لایک کنید😟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2740
وای من کیف دوستم  یبار برده بودم سرقرار..بعد همون روز این یه کاندوم آورده بود مدرسه نشونمون بده ...

وای😢😢😢😢😢😢

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
وای من کیف دوستم  یبار برده بودم سرقرار..بعد همون روز این یه کاندوم آورده بود مدرسه نشونمون بده ...

🤣🤣🤣

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

تا اینکه شش ماه گذشت منو تو راه مدرسه دید گفت شمارتو بده کارت دارم دادم بهش بهم زنگ زد گفت عصر بیا ببینمت 

چشمتون روز بد نبینه عصر با دوستم رفتیم بیرون زنگ زدم دیدم زده بلاکم کرده!!

اخ اخ جگرممممم سوووختتتت دوستم عصبی فحشششش میداد میگفت بخدا ببینمش میزنمش

دوستم کلا یکم عصبیه

دیگه پیگیر نشدم رفتم خونه ولی این شد که کینم بیشتر شد ازش...

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
4 سال پیش گل فروش بود باباش؟؟؟ چه به روز بوده😂😂😂😂😂 من تازه فهمیدم همچین چیزی وجود داره اصلا

اینا داستانای من در اوردی بخدا من اگه تعریف کنم همه می گن زود باش بقیوشو بگو ولی من نی نی سایتو واسه مشکلات می بینم که حلشون کنیم یاواسه دورهمی ها

4 سال پیش گل فروش بود باباش؟؟؟ چه به روز بوده😂😂😂😂😂 من تازه فهمیدم همچین چیزی وجود داره اصلا

تو خابگاه ما بچه ها همه میکشیدن اصلا یه نفر رفته دستگاه اسیاب کنشو خریده بود میذاشت وسط 

2706