2737
2734

یه راهی بزارین جلو پام چی بخورم چکار کنم کمتر عطسه کنم تا یکم باد به بینیم میخوره شروع میکنم به عطسه کردن هیچ چی نیست بخورم که برام ضرر هم نداشته باشه قرصی دارویی دوایی چیزی دکترمم رفته نیست تا هفته دیگه

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تازه رفتم تو چهار ماه ولی از ماه دوم بینیم کیپ شد عطسهههه زیاااااد چشام میسوخت خرااااابم ب دکتر گفتم هیچی نخور قرص اینا همچنانم همونم

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

من تا همین چند وقت پیش شدید داشتم محبورا دکتر متخصصم برام سیتریزین تجویز کرد کل دورشم نخوردم ولی الان حالم خوبه سعی میکردم حدالمقدور از چیزایی که حساسم دور باشم

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
آلرژی داری ..خب ستیریزین مشکلی نی بخوری ...بعدم خب عطسه کنی چیه مگه چیزی نمیشه خب

اخه دکتر گف دهانه رحم باز میشه اگه زیاد عطسه کنی

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
من تا همین چند وقت پیش شدید داشتم محبورا دکتر متخصصم برام سیتریزین تجویز کرد کل دورشم نخوردم ولی الا ...

اخه من چکار کنم باد که میخوره به بینیم دیگه بیچارم 

2740
من تازه رفتم تو چهار ماه ولی از ماه دوم بینیم کیپ شد عطسهههه زیاااااد چشام میسوخت خرااااابم ب دکتر گ ...

دکترت چی گف نگف چه قرصی بخوریی

اخه دکتر گف دهانه رحم باز میشه اگه زیاد عطسه کنی

خب ستیریزین بخور مانعی نی ،بدون عوارضه ،منم‌تو بارداری‌ آلرژی گرفتم همش عطسه قبل اون هیچ‌ وقت آلرژی اینا نداشتم حالا ک زایمان کردم بچه ام آخر همی ماه یسالش میشه هنوز همون الزژی رو دارم

آنتی هیستامین ساده کم ضرر ترینه. ولی اگه مشکلی با شستشوی بینی و حلق نداری و تحمل میکنی، با سرم شست ...

جدی میگی انتی هیستامین بد نیس واسه بچه من خیلی شبا اذیت میشم دیگه میخام گریه بشم

خب ستیریزین بخور مانعی نی ،بدون عوارضه ،منم‌تو بارداری‌ آلرژی گرفتم همش عطسه قبل اون هیچ‌ وقت آلرژی ...

جدی میگی تو سیتریزین خودت خوردی یا دکتر گف بخوری

جدی میگی انتی هیستامین بد نیس واسه بچه من خیلی شبا اذیت میشم دیگه میخام گریه بشم

نه مشکلی نداره. من پزشک هستم.

فقط نباید زیاد مصرف بشه، در حد شبی یه دونه مشکلی نیست.اگه خواب آوریش اذیت میکنه، سیتریزین هم میتونی بخوری، ولی از همه مطمئن تر، همون آنتی هیستامین ساده ست.

نه مشکلی نداره. من پزشک هستم. فقط نباید زیاد مصرف بشه، در حد شبی یه دونه مشکلی نیست.اگه خواب آوریش ...

مچکرم ازتون خیلی لطف کردین ممنون از کمکتون

2706