2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609311 بازدید | 19521 پست
النا جان شما باید وارد سیکل بشید و آمپول قبل از تخمک کشی بزنید و بعدش با اسپرم همسرتون تو محیط آزمای ...

پس چطور ميگن ٧ يا ٨ تومن هزينشه 

١٥ ديگه بي انصافيه واسه ٣٠ درصد احتمال بارداري

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز من دیروز تاریخ آزمایشم بود صبحی داروهام قطع کردم  اعصابم خیلی به ریخته کلی سنگینی بر داشتم    وظهر خونریز مثل روزهای پریودی  اومد  سراغم من چون انتقالم ۱۸بودگفتم دیگه منفی دارو هام قطع کردم

2731
بادوم وحشتناک از هایپر شدن می ترسم اینقدر راجع بهش بد شنیدم

مشکل ناباروری مردان

۷بذر:بذریونجه ،بذرپیاز،بذرکتان،بذرسیاه دانه،بذرهویج،بذرشاهی،بذرکنجد پودر کرده شبی ۱ ق غ

تقویت جنسی مردان ،نیمرو پررو: روغن زیتون یاحیوانی با خرما ،پیاز،تخم مرغ رسمی هر هفته سه وعده

برای ناباروری اسپرمی مردان ،سفیده چهل عدد تخم مرغ محلی خروس دار باپودر  نخود مثل کو کو سیب زمینی پخته ،به هفت قسمت تقسیم کنید وهفت رو ز میخورد 

وقتی تخم مرغ رامیشکنید نطفه کنار سفید اش پیداس

ناباروری در زنان:،رازیانه درحدی بخورد که سینه پر شود ۲تا۴ تا۶ ماه طول می‌کشد یامثل شاهرودی ها پلورازیانه ویا جوشانده رازیانه

همیشه ۱۸ساله هستم  
عزیز من دیروز تاریخ آزمایشم بود صبحی داروهام قطع کردم  اعصابم خیلی به ریخته کلی سنگینی بر داشتم ...

این نسخه گیاهی رو امتحان کنید عالیه

مشکل ناباروری مردان

۷بذر:بذریونجه ،بذرپیاز،بذرکتان،بذرسیاه دانه،بذرهویج،بذرشاهی،بذرکنجد پودر کرده شبی ۱ ق غ

تقویت جنسی مردان ،نیمرو پررو: روغن زیتون یاحیوانی با خرما ،پیاز،تخم مرغ رسمی هر هفته سه وعده

برای ناباروری اسپرمی مردان ،سفیده چهل عدد تخم مرغ محلی خروس دار باپودر  نخود مثل کو کو سیب زمینی پخته ،به هفت قسمت تقسیم کنید وهفت رو ز میخورد 

وقتی تخم مرغ رامیشکنید نطفه کنار سفید اش پیداس

ناباروری در زنان:،رازیانه درحدی بخورد که سینه پر شود ۲تا۴ تا۶ ماه طول می‌کشد یامثل شاهرودی ها پلورازیانه ویا جوشانده رازیانه

همیشه ۱۸ساله هستم  
سلام دوستان  كسي پيش ساغر  صالح پور ميكرو يا اي وي اف انجام داده؟!

احیای سلامت اندیشه(اسماعیلی):
You:
هر دو مورد باید طبق مزاج درمان ارائه بشه اما یک چیز کلی برای رحم مصرف روزی یک فنجان عرق رازیانه بجز ایام عادت
آب نگرفتن به بدن زمان قاعدگی،روغن مالی گرم زیرشکم
و برای اسپرم
تدابير زناشويي:
درمان ناباروری مردان

1. درمان ضعف إسپرم در هنگام لقاح، درمان ضعف جهش إسپرم و درمان بیضۀ کم کار: خوردن غذای تازه، مصرف کاسنی بصورت هفت برگ سبزی تازۀ کاسنی یا یک قاشق مربّاخوری پودر کاسنی یا یک استکان عرق طبیعی کاسنی

2. درمان کمبود إسپرم سالم و ازدیاد فرزند پسر: تخم مرغ + پیاز سفید + روغن زیتون = خاگینه [در روایات شیعه آمده مانند بحار ج66] (سه روز در هفته، این مخلوط را با حرارت متوسّط بپزد و ظهرها ناهار بخورد)، و خورشت کدو (از جمله کدو تنبل) شام بخورد.

3. درمان إسپرم صِفر (اگر بیماری زمینه‌ای ندارد): یک قاشق مربّاخوری پودر ثَعلَب (پیاز گل اُرکیده، قُلوِه ای و پَنجِه ای) در نیم کیلو روغن زیتون مخلوط شود، و هر روز از این مخلوط یک قاشق مربّاخوری بخورد (توجّه: ثعلب سمّی است؛ لذا زیاده‌روی در مصرف نشود).

4. تولید اسپرم سالم و تقویت نیروی جنسی شوهر: هر روز نصف قاشق چای‌خوری (دو گرم) پودر کُندُر خوراکی مرغوب  را با یک عدد زردۀ تخم مرغ سالم و یک قاشق غذا خوری عسل طبیعی آویشن مخلوط کند و بخورد. و هر روز 14 عدد مغز خام بادام شیرین درختی میل کند.

5. برای ازدیاد مایع منی: در بین روز و عصرانه 7 الی 14 عدد میوۀ رسیدۀ زیتون خوارکی مرغوب سِفت شفّاف بخورد و به همراه ناهار و شام، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون خوارکی طبیعی میل گردد (در روایات شیعه آمده).

6. درمان کوچکی بیضه: هر روز یک قاشق چای‌خوری پودر شکوفۀ خرما (طَلع) بخورد و عطر طَلع یا وَردِ طائف به خود بزند. به همراه غذا یک عدد پیاز قرمز بخورد.

7.درمان تغییر آب کمر:  صبح ناشتا میوه بِه رسیدۀ شیرین معطّر بدون پُرز بخورد، صبحانه یک لیوان شیر تازه دوشیده شدۀ گاو سالم مخلوط با یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی (در روایات شیعه آمده).

8. یک قاشق مربّاخوری قرطم یا تخم گُلرَنگ مقوّی نیروی جنسی شوهر و زیاد کنندۀ اسپرم شوهر و درخشان کنندۀ رنگ رخسار است.

9.عصرانه: یک قاشق مربّاخوری تخم هویج زرد (زردک) میل شود و  شب قبل از خواب یک قاشق مربّاخوری تخم کرفس میل شود.

10.برای افزایش تعداد اسپرم‌و کیفیّت اسپرم و ازدیاد زنده‌مانی اسپرم: هرروز عصارۀ خارخسک بخورد سپس یک قاشق چایخوری روغن بادام‌شیرین بخورد

11.در بین‌روز انارشیرین یا رُبّ‌طبیعی آن میل‌شود.

12.برای درمان کم‌تحرّکی اسپرم، یک‌دوره قرص ویتامینE مصرف‌شود(با تجویز پزشک‌متخصّص)

توجّه: رژیم غذائی سرشار از سبزی‌جات و فیبر گیاهی، میوه‌جات، لبنیّات کم‌چرب، پروتئین حیوانی (گوسفند، میگو، ماهی سفید یا قزل‌آلا، که بعد از خوردن ماهی عسل طبیعی خورده شود)، غلّات سبوس‌دار و حبوبات، کیفیّت نطفه را بسیار خوب قرار می‌دهد.

توضیح: از سه ماه قبل از اقدام به بچّه دار شدن، والدین به غذایشان توجّه کنند:

1ـ مصرف موادّ غذائی حاوی آنتی اکسیدان، روی، اسید فولیک را در اولویّت قرار دهند

2ـ مصرف موادّ غذایی حاوی ویتامین C و E از نقص اسپرم جلوگیری‌کرده، تحرّک اسپرم را افزایش می‌دهد و از میزان استرس می‌کاهد، لذا مصرف پرتقال (دارای ویتامین C)، مغزخام بادام شیرین درختی، گردو با پنیر در شب، کنجد با عسل در روز (بهترین تأمین کننده‌های ویتامین E) مفید است

3ـ وجود ویتامین E به همراه ویتامین B، A و منیزیُم، برای تولید سلّول تخم ضروری است.

4ـ در بین ریز مغذّی‌ها «روی» از همه مهمتر است؛ زیرا «روی» با حفظ ترکیبات ژنتیکی اسپرم و تولید انرژی لازم برای فعّالیت آن، نقش مهمّی در باروری دارد، منابع سرشار از «روی» گوشت ران گوسفند، ذراع گوسفند، لوبیا چیتی، رانِ مرغ و بوقلمون بدون پوست (برای زنان)، ران خروس بدون پوست و گوشت بلدرچین (برای مردان)، لبنیّات کم‌چرب، ماهی سفید و ماهی  قزل‌آلا (بعد از خوردن ماهی، خُرما یا عسل طبیعی بخورید)، میگو و...

5ـ سلنیوم موجود در میگو، ماهی (ماهی سفید، ماهی قزل‌آلا)، گوشت گوسفندی کم‌چرب، می‌تواند از آثار تخریب کنندۀ رادیکال‌های آزاد بر اسپرم‌ها جلوگیری نموده و تحرّک اسپرم‌ها را زیاد کند.

6ـ خوردن کُندُر مرغوب (ابیض یا ذَکَر) از یکی دو ماه قبل از حاملگی تا یکی دو ماه بعد از حاملگی به مقدار روزانه یک نخود، سبب زیبایی، ذِکاوت، حافظه قویّ و هوش بالایِ فرزند می‌شود.

امتحان کنید جواب میده

همیشه ۱۸ساله هستم  

سلام دوستان شوهر من با جراحی بیوبسی ازش اسپرم گرفتن و دوبار میکرو کردم که دفعه اول کلا منفی و دفعه دوم بتا 65 ولی آز دوم بتا پایین اومد و باردار نشدم. این دوبار با جنین 3روزه بود الان تو سیکل هستم و هیستروسکوپی کردم و جنین بلاست 5روزه میخوام انتقال بدم

به نظرتون با این شرایط شانسم برای بارداری بالا میره

؟؟؟

2738

سلام خدمت خانمی هایی که استرس و اضطراب ناباروری دارید، می تونم خواهش کنم برای یک امر پژوهشی به ما کمک کنید، لینک زیر را زده و پرسشنامه مورد نظر را پر کنید. ممنون میشم از همراهیتون. 

http://www.cafepardazesh.ir/form/view.php?id=9599804

من جواب دادم چقد زیاد بود سوالات 

منم نصفش رو جواب دادم،دفعه ی اول ک میکرو کردم و ناموفق بود واقعا حال روحم خراب شد،هیچ وقت فکر نمیکردم روزی اینقدر حالم بد بشه،شدیدا نیاز به مشاوره داشتم مشاوره ای که درکم کنه توی این زمینه کار کرده باشه،ولی الان خوبم خدا را شکر

منم نصفش رو جواب دادم،دفعه ی اول ک میکرو کردم و ناموفق بود واقعا حال روحم خراب شد،هیچ وقت فکر نمیکرد ...

سلام دوست عزیز، خوشحالم که حالتون بهتره، شرایط ناباروری و استرس همراهش خیلی آزاردهنده است، انسان به امید زنده است، انشاالله در آینده نزدیک از باروریتون بهم میگید.

ناباروری هم به جسم مربوطه هم به روح، اگرچه جسم آمادگی داشته باشه، تا روح و ذهن آماده نباشه، اتفاقی نمی افته.

خوشحال میشم پرسشنامه رو تا آخر پر کنید. اگر دوست داشتید در دوره رایگان مدیریت استرس و هیجانات ناباروری که تیم ما برگزار می کنه، شرکت کنید

ایمیل بنده barvariasan@gmail.com هست سوالی داشتید در خدمتم

2706