2737
2739
عنوان

این قسمت مادرشوهر....😆

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 66 پست
لامصب بعضیا همش میگن بچه مون لاغر شده لاغرش کردین  یا بچه شون یا نوه شون هیچ کدوم لاغر نشدن ...

شوهر منم لاغر نشده 😐

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

منم دو بار زایمان کردم کادو نیاوردن برام آدم باشن کادو پیشکششون عیب نداره بدی هاشو به خوبیهاش ببخش

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند وقته ازدواج کردین؟

یه سال نامزد بودیم دوماه پیش عروسی

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
پررو تر ازاین.حرفاست منم بی زبون  هر وقت کمک میخواد مهربون میشه کارش که تموم جاریمو دعوت میکنه ...

امان از دست این کاراشون خداروشکر من جاری ندارم

منم كادو بارداريم بهم گفت اين ويارو و حات تهوع و بالا اوردنا همش فيلمه قدرشو بدون عزيزم

منظورم قدر مادرشوهرته قدرش رو بدون كه معلومه ادم ريشه داريه

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨
2738
ست نقره هلاک شدمممممممم.

اره تازه اینا یه عادتی دارن تک تک کادو میدن یعنی این فقط کادو مادرشوهرم بود پدرشوهرم هنوز نداده

بهش اینو بگو:

مادر جان شوهرم قبل از اشنایی با من عشقو تجربه نکرده بود نون بازوی پدرشو میخورد ولی از وقتی من اومدم زندگیش صب تاشب عرق رنج میریزه تا اب تو دلم تکون نخوره الانم خانواده دونفریمون اره سهنفری میشه داره جون میکنه بامون فداش بشم من. . .اینو خودش میگه ها. . .میبینمش یاد فرهاد کوه کن میفتم خدایا شکرت شوهرمو از چشم بد درامان نگه دار

و پاشو یه اسفند دود کن

مادرشوهرت دیگه حجرات نمیکنه بیاد پیشت

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
امان از دست این کاراشون خداروشکر من جاری ندارم

جاری م خودش نیست مادر شوهرم از اون واسه اذیت کردنم استفاده میکنه من هیچ وقت جواب کنایه ها و بدیهاشون  و ندادم واسه همون اذیت کردنم شده عادت براشون  

زود حامله شدن خوبه؟

نه ناخواسته شد اصن دل و دماغش ندارم و از یه طرف هنوز خوب خونه داری و اینا یاد نگرفتم 

شوهر منم لاغر نشده 😐

من هروقت شوهرم خودشو وزن میکنه بهشون میگم

میگم ماشاءالله فلانی(اسم شوهرم) انقد شده وزنش 

با خنده... اوایل ازدواجمون یادتونه انقد بود. 

شوهرم یه 15 کیلویی اضافه کرده

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
بهش اینو بگو: مادر جان شوهرم قبل از اشنایی با من عشقو تجربه نکرده بود نون بازوی پدرشو میخورد ولی ا ...

😂😂😂😂😂

2706