2733
2734
عنوان

دکتر زنان خانم فرزانه احمدیان پور

857 بازدید | 8 پست

سلام دوستان

در مورد دکتر فرزانه احمدیان پور میخواستم بدونم

کسی تجربه با ایشون داره؟

یا جدیدا رفته پیششون

کارش چه جوریه

و هزینه زایمان چقدره؟

خدایا نظری فرما🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجا هست؟ تجرتون چیه؟

دکتر خیلی دقیق، ماهر، با وجدان و کار درستیه

دکتر من و خیلی از دوستان و آشناهای ما بوده، همه به شدت راصی بودن

تهران میدون آرژانتین

آدرس دقیقش رو از توی اینترنت می‌تونی ببینی

سایت داره خودش

و اگر خداوند اراده خیری درباره تو داشته باشد، هیچکس قادر نیست مانع فضل او گردد! (سوره یونس آیه 107)
دکتر من هستن ایشون خوش برخورد و با دقتن... هنو ب زایمان نرسیدم باهاش...

عزیزم شما از قبل بارداری هم پیش ایشون میرفتید؟ پسر میخواستی؟؟

کمکی در رابطه با تعیین جنسیت میکنه یا نه؟ کلا میخواستم بدونم برای تعیین جنسیت چه کارایی انجام میدن

عزیزم شما از قبل بارداری هم پیش ایشون میرفتید؟ پسر میخواستی؟؟ کمکی در رابطه با تعیین جنسیت میکنه یا ...

قبل از بارداری هم میرفتم ولی ن برای تعیین جنسیت....اصلا برام جنسیت مهم نبوده و نیست...نمیدونم والا کمکی میتونن کنن یا نه...

برا من اتفاقی احتمالا پسر شده....البته من حلوای گرم بارداری معروف ب حلوای میتی هم ک سرتاپاش گرمیه رو خوردم...میگن اونم موثره...

عزیزم شما از قبل بارداری هم پیش ایشون میرفتید؟ پسر میخواستی؟؟ کمکی در رابطه با تعیین جنسیت میکنه یا ...

عزيزم شما رفتي دكتر تعيين جنسيت بالا خره ج گرفتين من دنبال دكتر تعيين جنسيتم ممنون ميشم بگين

2738

عزيزم شما دكتر تعيين جنسيت خوب پيدا كردين منم دنبال دكترم  براي تعيين جنسيت قبل بارداري