2737
2739

سلام من ۲۲ سالمه ۸۷ کیلو بودم الان ۶۸ کیلو هستم با ورزش روزی دوساعت ینی باشگاه چربی سوزی فشرده 

و دو ساعت پیاده روی تند 

و در خانه ورزش با شبکه جم اسپرت و این رژیم تونستم موفق بشم و راضی هستم 

برای ریزش مو ویتامین e حتمن مصرف کنید 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۴ ماه عزیزم 

خیلی خوبه، آفرین، سعی کن خودتو همین جوری حفظ کنی، مرسی از به اشتراک گذاشتن رژیم 🌹🌹 خدا همت بده که عمل کنم 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
چقدر دختر خوبی هستی تو ♥️

😂 مرسی چرا اینو گفتین؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2738

یعنی روزی شش ساعت ورزشت بود

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
یعنی روزی شش ساعت ورزشت بود

خیلی میدیدم دارم اب میسم ول نمیکردم بعدشم میرقصیدم حسابشو بکن

اصلا ریزش مو پیدا نکردی ؟یعنی فقط همین ویتامین کافیه؟

بخوای نخوای پیدا میکنی ولی شدید نیس 

بعد صورتتو شاداب نگه میداره و چشات گود نمیره

عزیزم مرسی...

و اینکه

یک چربی سوزی فشرده دو ساعت شامل کدوم رشته میشه

من پیاده روی تند نه کند ولی دوساعت میرم

و سه روز هم کیوکوشین میرم

یه سوال هم اینکه سایزتون چقد کم شد

تی ار ایکس برم؟؟؟؟

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2706