2737
2734
عنوان

اسهال و استفراغ بعد از واکسن

82 بازدید | 16 پست

اشکالی داره؟ زیاد نیستا ولی هست

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واکسن انفولانزا؟ 

واکسن دوماهگی 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
2731
قطره استارو میدی با حبه قند شیرین کن بده 

خودش با طعم توت فرنگیه آخه

بعضی بچه ها با قطره استامینوفن  حساسیت دارن بالا میارن 

و وقتایی ک تبشون بالا بره بیشتر بالامیارن

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
خودش با طعم توت فرنگیه آخه

برای بچه من اینطوری شد بعد شب به استفراغ شدید رسید 

آخرشم فهمیدیم از همون قطره پاراکیده چون برای معده بعضی بچه ها سنگینه

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
بعضی بچه ها با قطره استامینوفن  حساسیت دارن بالا میارن  و وقتایی ک تبشون بالا بره بی ...

از کجا بفهمم بخاطر قطرس؟ 

2738
از کجا بفهمم بخاطر قطرس؟ 

اگه تب نداره بهش نده ببین استفراغش قطع میشه یانه 

چون من خودم به این نتیجه رسیدم دیگه هیچوقت بهش استا ندادم هم چهار ماهگی هم شش ماهگی بالا میاورد دیگه شش ماهگیش متوجه شدم از قطره اس بچم خیلی اذیت شد

برای بچه من اینطوری شد بعد شب به استفراغ شدید رسید  آخرشم فهمیدیم از همون قطره پاراکیده چون بر ...

ای وای الانم بهش دادم کاش نمیدادم دیگه.مرسی که گفتی ❤️

اگه تب نداره بهش نده ببین استفراغش قطع میشه یانه  چون من خودم به این نتیجه رسیدم دیگه هیچوقت ب ...

پس بعد واکسناش چی دادی به جای اون؟ الانم بهش دادم متاسفانه دیگه نمیدم

پس بعد واکسناش چی دادی به جای اون؟ الانم بهش دادم متاسفانه دیگه نمیدم

دکتر گفت شربت پروفن بده 

یا شیاف میذاشتیم 

برا سن بچه شما زوده پروفن 

باز دقت کن شاید ویروس گرفته 

دکتر گفت شربت پروفن بده  یا شیاف میذاشتیم  برا سن بچه شما زوده پروفن  باز دقت کن ش ...

مرسی عزیزم 

واکسن دوماهگی 

عزیزم چی شد اسهالش  برای چی بود دختر من اسهال شده بعد واکسن

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
عزیزم چی شد اسهالش  برای چی بود دختر من اسهال شده بعد واکسن

نمیدونم والا فک کنم واکنش بدنشونه و طبیعیه.این سری میخوام یه استان دیگه بهش بدم شاید از اون بوده

2706