2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من امسال میشم ۲۰ ساله میخوام کنکور بدم برا فرهنگیان

ولی شنیدم شرط سنی تا ۲۲ سالگیه،۲۴ رو نشنیدم عزیزم

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2738
تا اسفند میاد شرایط جدیدش فکر نکنم 24 باشه

بچه ها شنیدین ک شرط معدل برا فرهنگیان سال پیش حذف شده بود ب نظرتون امسالم حذفه شرط معدل برا دانشگاه فرهنگیان یا برش میگردونن؟؟؟؟؟؟؟

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
امسال که اموزش پرورش زد بالا ۱۴ حذف نکرد 

چیییییییی عزیز مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سال پیش ک کلا شرط معدل حذف شده بود ک یعنی امسال برگشته؟

من همش دو ماه زیاد دارم ۲۲ سال و دوماه میشه اون موقع 

الان نامه نوشتن به دیوان عدالت باید پیگیری کنیم هی زنگ بزنیم به آموزش پرورش بگیم لطفا شرایط سنی رو عوض کنن

نامه نوشتن که شرایط سنی رو از ۲۲ بکنن ۲۴

ینی یکی ۲۲ سالو یه روز هم باشه نمیذارن و این ظلمه 

خدا کنه بگن میخوان چیکار کنن حداقل تکلیفمونو بدونیم

چیییییییی عزیز مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سال پیش ک کلا شرط معدل حذف شده بود ک یعنی امسال برگشته؟

دیوان عدالت اداری رای داد که حذف بشه اما اموزش پرورش قبول نکرد و کردش ۱۴ ... مگه شما چند هستی؟ سنت مجازه؟

2706