2737
2734
عنوان

جاریم 😔😔😔😔 بیایید دلم خونه از زندگی از همه ادما

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 115 پست

۶ صفحه جلو رفته ، فقط میگی مشکل دارم ، دارم گریه میکنم ، میخوام بمیرم ....حداقل بگو مشکل اصلیت چیه که کاربرها بتونن راهنماییت کنن شرایطت بهتر بشه

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2312834/خانم-خوشگلایی-که-حس-میکنن-زندگیشون-سرد-شده-بیان-یه ...

ممنوووون! 

چندصفحه شو خوندم! 

اسی! برو بخون شما هم...

گلبوته واقعا حرفای خوبی زده! 

هنوز هم هست این بنده خدا تو سایت؟؟

ممنون که لینک دادی دوست عزیز😍💞

2731

به نظرم شما خودت رو قبول نداری و دوس نداری که بقیه هم فکر می کنی دوست ندارن، حالا که کسی از بیرون نیست کمکت کنه و همراهت باشه پاشو دست بذار روی زانوی خودت بلند شو و سختی پیشرفت رو به جون بخر تا که محتاج توجه کسی نباشی، می دونم سخته ولی باید قبول کنی که الان کسی رو نداری جز خدا، برو خیاطی یاد بگیر مثلا، ست آشپزخونه بدوز اولش بفروش، نمی دونم یا سبد تریکو درست کن بفروش توي اينستاگرام پيج بزني مي توني كارات رو بفروشي يواش يواش ،شیرینی پزی یا کیک پزی یاد بگیر کلاس برو خوب و خوب تلاش کن هر چقدرم شکست خوردی دوباره پاشو و تلاش کن تا بهترین بشی، تا مستقل بشي،تا نيازمند نباشي وقتي روحت قوي و مستقل شد و فكر بقيه رو رها كردي بهترين اتفاقا سراغت مياد، حتما حتما زياد مطالعه كن، برو پياده روي ، يكم آفتاب بدار به تنت بخوره، مطمئن باش اين خال خمودي با تلاشت ازت دور ميشه انشالا

خواهش میکنم گلم😘 اینم تاپیک خیلی خوببه👇 https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/تجربی ...

فوق العاااااده بود! ازت ممنونم عزیزم! واقعا پیشنهادات خوبی دادی به اسی💞😍💞😍💞😍

خیر دنیا و آخرت نصیبت!

2740
بزارید حرفام رو بزنم بخدا انگار دلم داغ داره خدا کنه بمیرم دوس ندارم زندگی کنم ب امام حسین قسم اروزم ...

مشکل اصلیت جاریت نیست شما خودتو قبول نداری و از زندگیت راضی نیستی وگرنه حرف جاری و شوهرت اینقد به نمیریختی .ببین مشکلت کجاست چرا شوهرتو دوس نداری ...چقد از خودت راضی هستی شوهرت چه کوتاهی در حقت کرده ....

جاری منم قبل ازدواج شوهرم نوکر دربستی گرفته بود همه جا میبردش وحتی پله های خونشم میداداین تمیز کنه و ...

عه منم برادرشوهرم مجرد بود همش خونه ما بود برا ناهار شام صبحانه و حتی خاب 

چون پدرمادزشون جدا شدن 

بعد مهمان داشتم خونه برام جارو میکشید  حیاط میشست 

سالاد درست میکرد گاهی فرش میشست

الان عقده من خودم رابطه تلفنیم و باهاش کمتر کردم 

اونم الانا خیلی خیلی کم میاد خونمون