2737
2739
عنوان

جاریم 😔😔😔😔 بیایید دلم خونه از زندگی از همه ادما

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
يعني كل مشكلاتت در همين خلاصه ميشه ك جاريت و شوهرت باهم خوبه رابطشون؟؟ عجب    

ن اونم هست جاری من هرزه هس جلو خودم میگه شوهرتو باید یدونه محکم بوسش کنم منم لال 

اونا بدن تو خوب باش 
خب منم با برادرشوهرم که مجرده میگم میخندم یعنی زن گرفت نباید اینکارو کنیم؟

اره منم برادرشوهرم مجرد بود مثل داداش بود برام کلی باهم خوش بودیم بیرون حرف خنده همه چی 

2738

بابا دوستان مشکل هرکسی اندازه دل خودش بزرگه حالا ممکنه برا یکی دیگه کوچیک باشه چون آدما باهم فرق میکنن حالا چرا عجیبه براتون که این موضوع برا یه نفر مشکله😞😞 

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)

بیخیال بابا فقط داری خودتو داغون میکنی 

انتخاب با خودته میتونی اتقد خودتو ازار بدی و حرص بخوری تا از ریخت و قیافه بیفتی یا میتونی خیلی بی تفاوت باشی خودت کمک کنی به خودت تا وضعیتت بهتر شه 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
و اینکه بنظرم من 90 درصد مشکلاتت جاریت هستش چون تمام تاپیکات جاری جاری تورو خدا بیخیال شو بچسب به زن ...

اخه تو مگه جای من داری زندگی میکنی تو از دردای من چی میدونی 

اونا بدن تو خوب باش 

کاملا درکت میکنم جاری عوصی منم با اینکه ده سال از شدهرم بزرگتره انجمان کرمی نیزیهت براش که خدا میدونه بخدا اون اوایل دیگه بهشون شک کرده بودم اصلا ناجور بودن دیگه مثلا نیخواستیم عکس بگیریم نیرفت مینوند بغل دست شوهرم آنچنان نازی واسش میکرد که خدا میدونع یا رفته بودیم پارک افتاده بود با شوهرم به قدم زدن یا تو عروسیا وقتی لباس لختی موشیده بود هرحور بود خودشو نشون شوعرم میداد اصلا ی چیزی بود تا اینکه کم کم خودم اون روی زشتشو به شوهرم نشون دادم الان ازش متنفره و به زور نگاش میکنه

خودتو سرگرم کن

یه کلاسی چیزی ثبت نام کن

برو بیرون بادوستات 

اگه خواهر داری باخواهرت درد و دل کن

آهنگهای شاد گوش بده

اگه موقعیتشو دارید یه مسافرت برو

شاید بخاطر سقطی یه که انجام دادی

خدا به دلت آرامش بده🌺🌺

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم