2737
2739

😐

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب دوتاش که تاپیک عکسه نی نی سایتیاهم عشق عکس

شک نکن ده صفحه اش هم کوکو گفتن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
صدتا تاپیک زدم ک‌راهنماییم کنن واسه دانشگاه همشون ۰ پست جدا چرااا

همه دنبال مادر شوهر و شوهر و جاری و خواهر شوهر و عکسن😐😐😐😐

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم

هیچکدوم به اندازه اون تایپیک لیموشو بدم هلوشو بدم که پربازدید شد حرصمو درنیاورد...تا اینکه به تایپیک"شوهرم مثل بچه ها پروفایل عوض میکنه" برخوردم  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

موافقم بعضی وقتا خیلی مسخره ان 😐

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
صدتا تاپیک زدم ک‌راهنماییم کنن واسه دانشگاه همشون ۰ پست جدا چرااا

عنوان بزن اونایی که با سوابق تحصیلی رقتن دانشگاه بیان که بتونن راهنماییت کنن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خب دوتاش که تاپیک عکسه نی نی سایتیاهم عشق عکس شک نکن ده صفحه اش هم کوکو گفتن

وای سلام خوبی؟ 

درسته ولی اینستاگرام نصب کنن همش عکس ببینن😐😬

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
2706