2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام من میخوام طبیعی باشه البته تجربه طبیعی هم دارم بچه ی اول نیست 😁😁😁😁سی ویک هفته هستم 

عزیزم ایشالا به سلامتی....چکارایی کردی توزایمان اولت ک راحت فارق شی

خدایاشکرت
2738
عزیزم ایشالا به سلامتی....چکارایی کردی توزایمان اولت ک راحت فارق شی

خیلی پیاده روی کردم روغن کرچکم گفته بود مصرف کنم ک کردم بازم چهل هفته زایمان کردم ولی ب نظرمن تو زایمان طبیعی مهم ترین چیز این که جیغ وداد نکنی چون انرژیت تحلیل میره ونمیتونی زایمان کنی تا می تونی نفس عمیق بکش سعی کن نترسی آرامشتوحفظ کن سوره انشقاق بخون صددرصد موفق میشی

من خيلي استرس دارم همش خوابشو ميبينم ميترسم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
بگید مامانا چیکا میکنید واس طبیعی؟ من ۱ماه دیگ زایمانمه😩😩😫

به سلامتی

هر روز رب انار شیرین بخور

هر روز رابطه داشته باش حتی بیش از یک بار در روز

اسکوات بزن

رو توپ بالا و پایین بپر

شیاف مغربی بزار

ماساژ پرینه بده

هرروز ماساژ پشت و دست و پا همسرت برات انجام بده

تحریک نیپل زیر دوش حمام 

نقاط القایی

داروی زایمان آسان بخور