2733
2739
عنوان

پرایمر فلورمار خوبه؟؟بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 6173 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم بلد نیستم اولین بار همون فیکش و بهم انداختن من خواهرم از چابهار میخرع اون بلده اما استفاده ک ...

آخه فیک پوستو داغان مکنه

خواهرت میفروشه؟؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2728
پوشش خوبه؟

گلدن رز خیلی محصولاتش بی کیفیت ه اگر چیز خوب میخوای ،بنفیت و من تضمین میکنم عالیه کاملا منافذ و میپوشونه و پوستت و یکدست میکنه ،اگر خواستی پیجی که خودم ازش خریدم و برات میفرستم ،محصولاتش اصله ،بعد ۳ میل هم داره یادمه ۷۵ تومن بود برای تست اول میتونی ۳ میلش و بگیری 

نه اونجا زندگی میکنه نه من یه سال فیکشو زدم هیچی نشد

ممنون گلم حالا اگه پیدا نکردم همون بنفیت میخرم

گلدن رز خیلی محصولاتش بی کیفیت ه اگر چیز خوب میخوای ،بنفیت و من تضمین میکنم عتلیه کاملا منافذ و میپو ...

باشه گلم ممنون همون بنفیت میگیرم

نه عزیزم ممنون دوست دارما اما فک نکنم شوهرم قبول کنه نتی خرید کنم

فقط اگه گفت چه رنگشو میخوای چی؟؟

2738
چطور بدانم فیکه یا اصله؟؟

من فیک بنفیت و دیدم آب آبکیه ،ولی اصلش کامل سفته ،تو اینستا بزنی پرایمر بنفیت اصل و تقلبیش و گذاشتن راهنمایی کردن ،ولی پیج ای معتبر هست تو اینستا از اونا بگیر 

من فیک بنفیت و دیدم آب آبکیه ،ولی اصلش کامل سفته ،تو اینستا بزنی پرایمر بنفیت اصل و تقلبیش و گذاشتن ...

باشه گلم ممنونم وقت گذاشتی😘

باشه گلم ممنون همون بنفیت میگیرم نه عزیزم ممنون دوست دارما اما فک نکنم شوهرم قبول کنه نتی خرید کنم ...

این عکس و که فرستادم نشانش بده ،تو شهرتون حتما فروشگاهای معتبر هست از اونا بخر اگر نتی نمیتونی خرید کنی بعد جعبه اصلش با تقلبیشم فرقایی داره تو اینستا کامل توضیح داده عکساش و ببین 

این عکس و که فرستادم نشانش بده ،تو شهرتون حتما فروشگاهای معتبر هست از اونا بخر اگر نتی نمیتونی خرید ...

چشم گلم حتما

ازش اسکرین گرفتم

2706