2733
2734
عنوان

چطور ميشه ك با جاري رفت و امد ندارين برام عجيبه

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 53 پست

منم دوست داشتم ک باهم دوست باشیم .اما خب نمیخوان دیگه ...دقیقا پارسال عید ک گفتن رفتیم خونشون نرفتیم تا امسال عیددوباره 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب تو جاریات خوبن.وقتی جاریت تو رو دشمن بدونه و هر کاری کنه که بخواد اذیتت کنه یا حالتو بگیره یا شرایطو برات بد کنه یا تو خوشحالیات عزا بگیره و تو شادیات اشک بریزه اونوقته که ارتباط برقرار نمیکنی

من و جاریهامم با هم خوبیم 

حالا چرا داری جدا میشی شاید اونا بعدا نتونن  باهات رفت و آمد کنن شاید از طرف شوهرا و خانواده شوهرشون محدود بشن و سرزنش بشن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

منم واسم عجیبه که شما میخوای طلاق بگیری ولی همچنان با جاریات رفت و امد کنی😐😐😐

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

بستگی ب شعور و ذات جاری و خودمون داره

من خودم با همه رابطم خوبه و مشکلی با هیچکس ندارم اما جاریم با همه مشکل داره حتی خانواده ی خودش

با همه قطع رابطست هیچکیو در سطح خودش نمیبینه ک رفت و آمد کنه

ی مشکل اساسیم ب اسم حسادت داره ،من باردار شدم کلا رابطشو باهام قطع کرد نمیدونم چرا

منم شوهرم خیلی هوامو داره و زندگیم خوبه نمیتونه تحمل کنه

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
منم واسم عجیبه که شما میخوای طلاق بگیری ولی همچنان با جاریات رفت و امد کنی😐😐😐

ممنم زن عموم از عموم ک جدا شد تا چندسال عموهام میرفتن بهش سرمیزدن .بابای من از خجالتش نمیرفت ..چون زن خییلی خوبیه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706