2733
2734

سلام   شوهرم  دست  صاحبکارش  سفته  سفید داده  بابت  حسن انجام  کار  حالا اون از خدا بیخبر    اجرا گذاشته  تو سفته نوشته بابت بدهی      شوهرم  امروز رفت  دادگستری میگفت  تامیخاستم  حرف بزنم   قاضی میگفته  خفه شو    میگفت  نذاشت  یه کلمه  حرف بزنم  ولی با صاحبکارش   خیلی  مهربون حرف زده  صاحبکارش ازون  کله گنده های  تهرانه        توروخدا  دعاکنین  داریم  دق میکنیم    واسه  هیچ  و پوچ  باید بیست میلیون بدیم   بخدا  کرایه خونه  هم  نتونستیم   اینماه  بدیم   ازتون  خواهش میکنم  دعا کنین  معجزه  بشه      

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مگه پشت سفته ننوشته بابت چی هست ؟

نه    میگفت  اخر وقت اداری  ب شوهرم  گفته  برو  سفته  بخر  اینم  اورده  داده  دستش  حتی ابدارچی  شرکتم  نبوده  ک  بعنوان  شاهد ببریم   سفته  ها  دستش  مونده  تا  دوماه  پیش ک شوهرم  گف از شرکت  میره  چون   حقوقش  خیلی کم  بود     همینکه  خواست  تسویه  کنه   سفته  ها  رو      اورد گف  باید  بدهی بدی     

2728
انشالله خدا معجزه شو بهتون نشون میده 

انشالله  تورو  امام زمان  دعا کنین  منکه  انقد دعا  کردم   خدا ازم  خسته  شده    از صبح  کارمون  شده  گریه  و غصه  خوردن

2738
با یک وکیل مشورت کن ببین چکار کنی  اگر پول وکیل هم نداری وکیل هایی در خود دادگاه هستن که جو ...

ن پول وکیل  نداریم . واقعا  جواب میده  ؟ شوهرم  میگه  میرم  اونجا  خودمو اتیش میزنم    میگه  قاضی  فقط میگف  خفه شو  تا صداتو نبردیم       من مطمئنم  اون خدانشناس  قاضی رو خریده 

اره وکیل هایی که اونجا هستن  جواب میدن 

بعدم به شوهرت بگو اروم باشه اونجا اگر صدای بلند باشه اصلا محل کسی نمیگذارن و این باعث میشه کار از این بدتر بشه و حتی رای به اون شخص بدن چون شوهرت نتونسته از حقش دفاع کنه 

تنها راهش بنظرم وکیله ، از یکی قرص کنین یا طلای چیزی داری بفروش

طلا  ک‌ندارم    ب همسرم  بگم  قرض  کنه    دعام  کن 

2706