2733
2734

خیلی درد داره اولش

چادر ببند یا شکم بند

اگه کبود شدی 

کم بزن یا تا دو روز نزن تا خوب شه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

فقط با حلقه نمیشه لاغر شد

باید رژیم هم بگیری

پیاده روی تند هم داشته باشی

کنار اینا بله حلقه زدن باعث میشه سایز شکم و پهلوت به مرور کمتر بشه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

من  قرص ودمنوش زیادی گرفتم عوازض داشت رژیم خودسرهم گرفتم وزنم برگشت کرد حلقه زدن تنها کافی نیست واینکه حلقه زیادی واسه رحم وکلیه ضررداره من باخانم ساداتی اشناشدم ی دوره دوماهه واسم نوشت سالم خوری  بدون گرسنگی  اشتهام کم شد  ورزش درمنزل همواسم نوشت 12کیلو کم کردم کارشون عالیه وزنمم ثابت شده خداردشکر 

ایدی تل گرامنشون دارم  واسه مشاوره PPPPP_e@

دوماهه کلا ازم 90گرفت واقعا نوش جونشون 

بعدعزیزم شکم بندببندم تاثیرش کم نمیشه گلم

نه تا یکم وقت میبندی بعد که کبودی هات رفتن و درد نداشتی کم کم بدون چادر و شکم بند شروع میکنی

ریپلای که نمیکنی متوجه سوالت نمیشم که

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
اخه خیلی شنیدم خوبه خیلیاتعریف کردن باحلقه زدن لاغرشدن منم وقتی میزنم خیلی عرق میکنم

اولش زیاد عرق میکنی بعد کم تر

منم میزدم اونقدرم تاثیر اعجاب انگیزی نداشت😬

2706