2737
2739
آره ریحانه النبی بود بیشعور هی با کاربری جدید میاد گول میزنه 😠

اره دیدم دیشب داشت ببخشید شما میچرید 😠تا گول بزنه 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه اینکه گیرت نیارم آشغال با یه کاربری دیگه بیا ببین چه میکنم فحش کشت میکنم بی شعور😁،تاپیک میزنم همه بفهمن گولتو نخورن اون پولایی که کلاه برداری کردی غده و حناق بشه تو اون‌گلوی واموندت😁😁

توهم مث من گول خوردی😭 خدا بگم چیکارش کنه😔شماره ای چیزی بهت داد من دوتا شماره بهم داد گفت کاری داشت ...

نه از خدا بیخبر 😔من ساده بهش اطمینان کردم. هنوز که هنوز باورم نمیشه که گولشو خوردم. خدا رسواش میکنه انشاءالله به حق آقا امام حسین انشاءالله 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2728
مگه اینکه گیرت نیارم آشغال با یه کاربری دیگه بیا ببین چه میکنم فحش کشت میکنم بی شعور😁،تاپیک میزنم ه ...

اره فک کرده زرنگه نه خبرنداره قراره چه اتفاقی سرش بیاد انشاءالله 🙏🙏🙏🙏

نه از خدا بیخبر 😔من ساده بهش اطمینان کردم. هنوز که هنوز باورم نمیشه که گولشو خوردم. خدا رسواش میکنه ...

منم ساده😭باورم نمیشد گول خورده باشم تا پیام دادم بهش که پول برات واریز کردم گم‌وگور شد نکبت تازه فهمیدم چه کلایی سرم گذاشته😡

2738

[QUOTE=104900017]منم ساده😭باورم نمیشد گول خورده باشم تا پیام دادم بهش که پول برات واریز کردم گم‌وگور شد نکبت تازه فه ...[/QUOTE

بامن که تا دوسه روز بعدش در ارتباط بود اخه دید ساده ام کاری نمیتونم بکنم. تاالان که شما گفتین.. تازه بهش پیام دادم خودم باید صدقه بدم؟ گفت نه من میدم. 

عزیزم من بشم؟؟روزی۱۰میگیرم خیلی نیازمندم

چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰

خدابهت نگذره همین روزا بد گرفتار میشی بد🙏هرکی سر من و کلاه گذاشته بخدااا قسم سریع بدتر از اون سرش اومده اینم منتظرباشه 

کاربر یا مهدی تازه عضو شده بود هی گفت من سخنران مجالس زنانه ام ک کارم همینه و ۱۰۰ بیشتر نمیگیرم نمیخ ...

اره ب منم گف گولشو نخوردم

هی خاهرم‌خاهرم‌میکرد 🤣🤣🤣

نگو کلاهبردار بوده😐😐

تارو پودم ... تو بگو ، با دل تنها چه کنم
2706